» Poradna » Web a internet

PayPal-Nefunguje Login ani Reset

Zdravím , skúšal som sa dnes prihlásiť do paypal pár krát som pravdepodobne zadal zle heslo potom som ho zadal na 100% správne . bohužial ma to už neprihlasilo :/ skúšal som heslo resetovať no bohužial mi to zobrazilo že nemôže dokázať že som to ja :/ čo je divné že mi proste nemôžu jednoducho zresetovať heslo ako každá solidna spoločonsť , a musia robiť problémy . skrill , žiadni problém, neteller žiadni problém , perfect money-no problém,advancet cash -noproblem , bohužial len blbý pay pall robi zle . potrebujem sa tam dostať nutne čo najskvôr . budem rád za každú pomoc . BTW support je len pre lognutých (čo mi nejde) a na facebooku je to ignore.. otras . velmi súrne to potrebujem :/ moc budem rád za profika ktorý vie čo je to a prečo to robi a čo mám spraviť

Odpovědi na otázku

skúsil som všetko , teraz som poslal mail na historický email ktorý som našiel v gmaili pod slovom paypal, a napisali mi že nepodporujú gmail :D (ano odoslal som to od adresy cez ktorú som sa registroval) "Thanks for contacting us. We want to help you but we can’t answer emails sent to this unmonitored mailbox.To get in touch by phone or email, go to www.paypal.com and click Help & Contact at the bottom of the page. PayPal This email is sent to you by the contracting entity to your User Agreement, either PayPal Inc, PayPal Pte. Ltd or PayPal (Europe) S.a r.l. & Cie, S.C.A. Société en Commandite par Actions, Registered Office: 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg RCS Luxembourg B 118 349. "

Tohle jsou interní záležitosti PayPalu, s tím ti nikdo nepomůže. Ale zkusil bych počkat, mohlo by to za pár dní znovu fungovat. Jinak prostě musíš kontaktovat podporu, rozhodně to jde i bez přihlášení. Akorát nepočítej s tím, že to bude hned.