» Poradna » Web a internet

Paypal nedaří se propojit bankovní účet

Dobrý denNezkoušel někdo v poslední době přidat na Paypal svůj bankovní účet ?Já už se o to pokouším cca 3 dny ale pokaždé dostanu chybovou hlášku že požadavek nebylo možné zpracovat.Na podporu jsem samozřejmě psal ale nikdo zatím neodpověděl tak to zkouším zde Děkuji.https://i.imgur.com/0E9aOO3.png

Odpovědi na otázku

tak by možná bylo fajn - pokud chceš poradit - napsat, jaký typ platební karty se snažíš přidat a u jaké banky máš účet.

Chtěl bych přidat účet který je vedený u Komerční banky.

a platební karta? Přidáváš platební kartu, nikoliv účet jako takový.

Platební kartu ?Nepřidávám platební kartu chci Paypal propojit pouze s bankovním účtem.

a jak to jako chceš udělat? Znám dva způsoby, jak na Paypal dostat prachy:1) "top-up" přednabití "kreditu" z bankovního účtu vedeného na stejné jméno jako Paypal účet. Prachy tam zůstanou dokud je neutratíš, jako na předplacené kartě pro telefon.2) připojení platební karty - platby přes Paypal se strhávají rovnou z bankovního účtu - podobně jak platby kartou na internetu - na Paypal účtu přímo žádné peníze nejsou, nemusí se dobíjet "kredit".

Já peníze na paypal dostávám podle tohoto návoduhttps://www.mistriaukci.cz/jak-poslat-penize-na-payp... zatím to vždy fungovalo.Problém ale nastává v tom že peníze nemohu s Paypal účtu vybrat protože se mi stále nedaří propojit bankovní účet s Paypalem.

mnojo, top-up dobíjení kreditu...Upřímně řečeno netuším, zda jde vůbec takhle prachy dostat i opačně. Osobně o žádné možnosti "propojení účtu s paypal" krom zmíněné varianty s kartou nevím.

Vždyť Paypal propojení s bankovním účtem přímo nabízíhttps://i.imgur.com/0E9aOO3.png

Tak jsem schválně zkusil propojit kreditní kartu a výsledek vypadá takto....https://i.imgur.com/iJeWQxn.png

a karta je jaký typ?

Embosovaná visa karta debetní

Já když si platil letenky embossovanou platbou tak sem si musel povolit online v bance limity,ale to ty asi víš když se jmenuješ PayPal

Limity samozřejmě povolené a nastavené mám

Z paypalu lze zaslat peníze na bankovní účet, je to zcela normální, dokonce to chodí z CZ účtu. Na to je třeba mít v PayPal ten účet na který se bude vyplácet zaevidovaný

a když ti tu kartu někdo ukradne ,tak si muže donekonečna než na to příjdeš valit nákupy do 5tikila?

To samozřejmě vím Poradil by jste mi jak mám účet přidat ?Když se o to pokouším vždy vyskočí toto https://i.imgur.com/0E9aOO3.png

účet tam mám zadaný už několik let, předpokládám že jsem to přidával stejně jako vy, řídil bych se tedy tím co píše ten formulář, vyzkoušejte to později, když se vám zdá že později je už hodně pozdě, kontaktujte support. Vůbec bych s takovým dotazem nelezl do poradny, zvláště, když ani netušíme zda zadáváte validní číslo bankovního účtu, plati pro ně pravidla jakými je lze ověřit

Jak jsem psal už to zkouším cca 3 dny...Na Support jsem také psal ale zatím nikdo neodpovědělCo se týče přidávání účtu tak do položky název banky píši Komerční banka následně zadávám IBAN který mám napsaný ve smlouvě.Popřípadě jsem ho zkoušel generovat i zde https://www.kb.cz/cs/ostatni/kalkulacky/iban

zkoušel si i jiný porhlížeč, já používám Mozzilu ale dnes sem viděl 2x jak chrom dokáže otevřit dvě věci co mozzila nee. Třeba natolik těšený portal.obcana

Tak jsem zkoušel u jiné prohlížeče... Bohužel bez výsledku.

Dnes jsem ale koukal přímo na forum Paypalu a koukám že asi nejsem jediný kdo má podobný problémhttps://www.paypal-community.com/t5/Suggestions-for-PayPal...

mam stejny problem zajimalo by me zda jste to vyresil diky za odpoved

Mám stejný problém, podpora bez odezvy. Povedlo se vám ho vyřešit?

Taky mám tenhle problém

Narážel jsem na stejnou chybu, ale v podstatě omylem se mi povedl workaround.1) při přidávání účtu vyskočila hláška "Je nám líto. Váš požadavek teď bohužel nemůžeme zpracovat. Zkuste to znovu později."2) asi 20x jsem zkoušel kliknout na tlačítko, jestli se přidání náhodou nepovede3) po 20. pokusu se hláška změnila (nevím přesné znění) na něco ve smyslu "na vašem účtu byla zaznamenána podezřelá aktivita a váš účet byl omezen"4) omezení účtu znamená, že je potřeba potvrdit svou identitu, a to zasláním fotky občanky/pasu A SOUČASNĚ nejnovějšího výpisu z bankovního účtu/karty5) to jsem udělal, i když mi bylo divné, že chtějí výpis z účtu, který vlastně nemám povolený. 6) kontrola trvala asi 12 hodin, pak mi přišel mail, že účet byl obnoven7) poté jsem zkusil znovu přidat účet (ten, ze kterého jsem poslal výpis) a voilá, povedlo se to na první pokus!

Stačilo mi přepnout do angličtiny - tam fungovalo vše hned.

Zdravím, já mám dotaz. Mají mi přijít peníze z USA ale nevím kdo má platit poplatek, já jako příjemce nebo on jako odesílatel? A musím mít propojený PayPal s bankovním účtem aby to vůbec přišlo? Díky