» Poradna » Ostatní

Paypal Limit 2500 Euro

Ahoj , Mám Paypal založený od Ledna 2017 . Překročil jsem Limit 2500 Euro Výběr za rok . Nevíte prosím jak to mám vyřešit ? Píše mě to že nemužu vybrat peníze a poslat peníze a zrušit učet . Mám tam 21 000,- co potřebuji vybrat . To mám půočkat do Ledna 2018 ?

Odpovědi na otázku

Není tam třeba nějaké ověření? Platební karta, sipo atd...?

To je z důvodu evropského nařízení aby se zabránilo praní špinavých peněz, únikům daní apod.Někde se tam dá ověřit nebo tak něco. Myslím že když překročíš 1800EUR tak by ti měl paypal poslat informační email o této skutečnosti a informace jak máš dále postupovat.