» Poradna » Web a internet

Paypal dotaz

Zdravím,chtěl bych se zeptat ohledně paypalu - jsem v tom laik, všude jsem četl, že mi strhnou částku, kde bude psaný čtyřmístný kód, který mám opsat .... nic takového jsem neudělal, ale v adminu paypalu na mě vše svítí zeleně, karta přidána, účet je na 100%. Je to možné? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Možná se na paypalu něco změnilo a už to není potřeba. Nevím, já jsem si kartu přidával naposledy před několika lety.Každopádně to můžeš vyzkoušet tím, že zkusíš paypalem něco zaplatit. Nemusíš to asi ani fyzicky platit, spíš jen jestli ti to nabídne tu zadanou kartu.