» Poradna » Ostatní

Paypal and WOT - nevyžaduje autorizaci

Ahoj,dneska jsem při platbě přes paypal u hry World of Tanks zjistil, že pokud osouhlasím podmínky nákupu a kliknu na odkaz paypal, rovnou proběhne platba bez nutnosti se přihlásit se na paypal stránce. Prostě bez zadání hesla. Používám Firefox, stránku nemám uloženou s heslem. Nevíte proč tomu tak je a jak tomu zabránit ?Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

...nikdo nevite ? uz jsem zmenil i heslo na paypal a stejne to prochazi , staci jen odsouhlasit nakup, v zadnem pripade mne to neprehodi na zadani hesla pro paypal platbu ...

Nezadával jsi při registraci na wot údaje k paypalu (login, heslo, číslo karty)? Pak by mohl wot použít vložené údaje k nějaké instantní platbě, bez potřeby dalšího přihlašování do PayPal. Samozřejmě by to muselo být ošetřenio oběma subjekty.

ROZHODNE NE, a to hraju WOT nekolik let, zacalo to ted , pred par tydny ..

Rozhodně ANO :) Jak by asi WoT mohl vědět, ze kterého PayPal účtu má platbu strhnout?

Taky jsem si všiml, když jsem platil poslední nákup na Ebay, že už to nechtělo autorizaci, takže k nějaké změně ROZHODNĚ došlo. Říkal jsem si dobře, je to svázané s mým Ebay účtem, když jsem přihlášený do Ebay, tak to považují za dostatečné, ale že to nechtělo autorizaci ani při platbě na WoT?(Na jaký účet by WoT nabízel platbu, pokud s účtem není svázaný... Napadá mne, může nabídnout poslední použitý Paypal účet zjištěný z cookies. )

Ahoj všem,takže nakonec se jedná o "službu" ze strany WOT ( "V nedávné době jsme přidali možnost platit přes PayPal pomocí jednoho kliknutí (One click option).Tento způsob "ulehčení" podle mne popírá všechna bezpečnostní opatření.Samozřejmě toto lze odstranit, ale už jen ten princip mne docela nadzvednul. Děkuji všem za ochotu !

Ebay teď funguje naprosto stejně. Dřív to po mě chtělo přihlášení, teď se provede rovnou zaplacení.

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte jak zabránit tomu aby na ebay k nákupu došlo bez mé autorizace? Změnit někde na PayPal? Na ebay?Děkuji