» Poradna » Web a internet

Paypal a GE Money

Zdravím,udělal jsem si účet na Paypalu ale když ho chci potvrdit a zadam tam svojí kartu k účtu u GE Money tak mi to napíše:The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.Přitom internetový platby mam povolený a jinde na internetu kartou normálně platím. Nějaká rada prosím?

Odpovědi na otázku

Zavolat do GE Money a zeptat se na důvod. Některé banky, údajně "z bezpečnostních důvodů", samostatně a bez vědomí klientů občas deaktivují internetové platby.http://www.penize.cz/investice/14243-cesti-ban...

No když se přihlásím na ebanku tak tam internetové platby zaplý mam a navíc jsem už mezi tím než jsem zkoušel po 1. to vyplnit a nyní tak jsem dobíjel peníze na svojí student agency kartu a šlo to v pořádku. Takže je možné že mi blokujou jen paypal?

U bank je možný naprosto všechno. Třeba i to, že blokují jenom PayPal. V tom odkazovaném článku je informace o tom, co spáchala konkrétně Komerční banka: "Banka totiž nastavila všechny platební karty tak, že v případě autorizace e-commerce platby (obchodník označuje transakci kódem, který umí tyto transakce odlišit) se obchodníkovi objevila pouze hláška "call issuer – volejte vydavateli". Platbu ve výši několika britských liber však není efektivní ověřovat po telefonu, internetový obchodník tak pouze zákazníkovi odeslal e-mail, že zboží bohužel nemůže být dodáno, ať zkusí jinou kartu."Zní vám to povědomě? Platby neznačené jako e-commerce bez problémů projdou.

Tak jo napsal jsem jim tam a uvidím co mi poví. Tipuju že o víkendu nic :D.

Paypal a GE Money u mně bez problémůmáš internetovou platební kartu?problém může být i v omezení počtu transkakcí za den- já mám nastaven limit na jednu transakci

No PP jsem založil předevčírem a zkoušel jsem to a nešlo to a k večeru jsem dobíjel peníze na student agency účet a bez problémů. Řekl jsem si včera že zkusím to znovu ale pořád ta samá chyba. Nevím co myslíš tou internetovou platební kartou,ale v nastavení svojí karty mam Povolení internetových transakcí zašktnutý na ano. Stejně tak mam 3D secure. Viz. http://sdilej.net/ .

já mám od gemb 2 karty:klasickou debetní mastercard a pak speciální internetovou pro platby na internetu, taky mastercard. Tam mám omezení na 1 internetovou transkaci denně kvůli bezpečnosti.

Nepoučitelní.V pátek si založíš Pay a chceš hned ,aby vše bylo funkční.Co ta sobota a neděle,nic Ti ty dny neříkají?Tak bankám ano,mají zavřeno a to i na internetu.Kapišto???

No internetový platby mi normálně jdou i o víkendu...

Pochopitelně,že bude platba přijata.Ale podívej se na výpisy z konta.Odeslána je vždy až v pondělí.A nadstandart,jako je založení konta,ověřování platební schopnosti klienta apod.nikdo přes S+N dělat nebude,neboť závažnější věci vyřizuje personál a ne bankovní robot,jako jsou převody mezi účty atd.

Tak mi přišla odpověď:Dobrý den Tomáši,naši klienti využívají standardně služby Pay Pal, pouze je potřeba mít zapnuty MO/TO transakce. Ty ale v tuto chvíli zapnuty máte a dokonce i vidím, že je zde přijat požadavek na platbu Pay Pal 18,96Kč z pátku 19:53hod, který je v tuto chvíli v nezaúčtovaných transakcích. Doporučuji vyčkat, je možné, že Pay Pal o víkendech platby nezpracovává a pro další platby doporučuji zkontrolovat Váš zůstatek na účtu.V případě, že by problémy i nadále přetrvávaly, kontaktujte nás, prosím.Tak uvidím,může být problém že na účtu nemam peníze a nemají mi tak co strhnout?MO/TO platby už jsem si zapnul dám tomu čas do zítra.

Zdravim mam stejny problem ale u mbank ale pise mi to same muzete mi poradt jestli Va to už jdem? prosim an email lukas.duchacek@seznam.cz