» Poradna » Web a internet

Paypal - refund z ebaye

Ahoj,prodejce z ebay mi vrátil peníze na paypal účet. Vidím je v záložce "sumary" v okně "completed" v dolarech. Nejsou napsány v czk na kartě "paypal balance". Jak je mohu dostat k sobě na účet?děkujiPetra

Odpovědi na otázku

a nejsou rovnou vrácené na účtu?

Jéva máte pravdu. Já v tom hledala cosi složitého a ono se to rovnou poslalo na účet. Ale včera to tam ještě nebylo... naskočilo až dnes. :)

ono to obvykle chvilku trvá Ale hlavně že se ty prachy vrátily.

Hádám, že jsi to platila kartou, připojenou k PayPal účtu, že? Pak to zase přes kartu proteče na účet a ve tvém PayPal se to pouze zaeviduje