» Poradna » Web a internet

Paypal - propojení bankovního účtu

Dobrý den, chtěl bych si vybrat peníze z paypalu, ale nejde mi přidat bankovní účet. 1. Když kliknu na přdat banku tak se mi neobjeví okno s výběrem bank, tak jako jsem viděl na tutoriálech. 2. rovnou mi vyskočí okno kde mám zadat název banky a číslo iban a když to udělám tak mi to napíše, že zadané informace nejsou správné, ať zkontroluji číslo iban. Ale jak může být iban špatně, když jsem ho přesně zkopíroval z mého účtu v internetovém bankovnictví mbank... Omlouvám se pokud tady píšu něco jednoduchého čemu nerozumím, ale prostě to nechápu no :/.

Odpovědi na otázku

Zkus ho přepsat ručně, nekopíruj ho.Když jsem jej nastavoval onehdy taky, toto to vyřešilo.

Vymazal si mezery?

Super rada . Už funguje díky moc

Děkuju mockrát za pomoc :), konečně to funguje :)

Mám podobný problém mám momentu ale nevím jaký název bank tam zapsat vůbec mi to nechce přijmout