» Poradna » Ostatní

Paypal - podvodná emailová adresa - service@paypal.com,

Ráda bych upozornila na podvodnou adresu service@paypal.com, ze které prichází podvodné potvrzení transakce.Prosím budte opatrní.

Odpovědi na otázku

Hmmm, jelikož Paypal nikdy (alespoň co vím, nikdy jsem nic takto potvrzovat nemusel) potvrzení transakce nepoužívá, klikl by na to jen blbec. A ještě tam asi zadat svoje údaje, heslo...

Adresa ...@paypal.com rozhodně podvodná není. Ta skutečně patří PayPalu. Ovšem odesilatele mailu lze velmi snadno zfalšovat, takže jakýkoliv mail se může tvářit, že přišel z této adresy. A je už jen na inteligenci uživatele, aby věděl, že žádný mail není 100% garancí a informace z něj je potřeba ověřovat přes web PayPalu, který je zabezpečený.

jj zfalšovaná e-mail adresa.Na nic neklikat a označit SPAM.

dnes mi dorazil tento email:19 Dec 2017 11:02:01PayPal ID# A7N7O8FSL6SFU7OB Dear .......... ..............., Payment to m.kiselova@pelzer-zatec.cz is sent in the amount of $1442.64 USD See Details Here. The transfer can take up to 40 minutes to show up on your account. #SUB-95027870 Invoice Notice Do not reply to this email. You will not get a response.

je podvodná !Správná je : service@intl.paypal.com

mně osobně chodí informace z service@intl.paypal.coma email vždy začíná mým jménem - tj. ve stylu:Hello Franta Vomáčka ,You sent a payment of xxx USD to xxx@xxx.comKaždopádně, pokud je potřeba si ověřit, zda transakce proběhla, tak se vždy hlásím přímo přes paypal.com, nikoliv klikáním na odkaz v mailu.

To souhlasí, nicméně jsem prošel historii a mailem z service@paypal.com mi přišlo oznámení o zablokování karty když mi skončila její platnost a já zapoměl na PayPal místo ní aktivovat novou.

pravda, zpětně taky koukám, že mi odsud něco chodilo. Ale vždy to začínalo oslovením se jménem, což podvodná kopie většinou ne.

Vtipné právě ze service@intl.paypal.com mi přišly dva maily že bylo porušeno zabezpečení a mám v riziku navázanou kreditku. Přitom paypal vůbec nemám!

Omlouvám se je to service@inil.paypal.com. Takže jasný podvod.

Přěsně to mám v poště obden, max. od tři dny. VRRRRR

Nevíte někdo jedí tohle je podvodna emailová adresa service@transferfundx.com

Taky jsem v kontaktu s timto emailem. Vyhrožuje mi že půjdu do vězení ikdyž jsem mu napsal že je evidentní že je to falešný email jen se jménem service@paypal.com. Tak jsem zvědaví jak bude vězení v USA vypadat.

mě to přišlo z emailové adresy POLNAS@speedco.onice.io a tváří se jako od service@paypal.com - je to v podstatě loupež identity, což je v mnoha státech trestné, pomozte mi email nahlásit jako spam

Dobrý den, tak se ve vězení asi potkáme, na mě dnes posílají policii cizineckou a dokonce FBI..., to se nás tam sejde... S pozdravem L.P.

I na mě....

Já napsala že mám vše vytištěné a sama jdu na policií a už neodpověděli. Taky mě chcou zavřít na 7 let

Dobrý den nevíte jestli je toto podvodná adresa service@intransferservice.comDěkuji

Dobrý den nevíte zda je tento email platný pro PayPal já tam účet sice nemám děkuji paypallonlineservise@onlinepay.business já to nemůžu nijak zjistit když tak nemám účet děkuji

zdravím,také mi přišel tento podvodný email, ale z adresy: paypal@service.comzpráva vypadala takto:Dear user,You have received this email for security reasons. We will ask you to confirm your information to access again to your account, please do the following steps :1 Click the button below. (or click here)2Enter email and password.3Enter your personal info.4Add or confirm a card.Confirm your AccountIf you can't click and you are using Gmail,Yahoo or Hotmail, please move this email to your Inbox folder, then try again.ΡayΡal Support. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA NIC NEKLIKAT A ZPRÁVU SMAZAT!

Mě přišel úplně stejný email. Nepužívám tento účet už osm let. Vůbec jsem nevěděla o těchto podvodných zprávách, vyplnila jsem jsem přihlašovací údaje, ale stále to po mě chtělo kreditku, kterou tam vůbec nemám vloženou. Kdysi jsem posílala peníze na účet pouze příkazem a potom jsem platila objednané zboží. Takže jsem neměla co odkliknout dále, tak snad se nic nestalo.

PayPal (service@confirmationdepts.com) další podvodná email. adresa. I já jsem naletěla a přišla o drahý mobilní telefon,který mi měl být zaplacen přes paypal. Nakonec po mě ještě žádali částku 5500,- na uvolnění peněz. Takže pozor!

Jak jste to řešili? Ja ted přišel o notebook za 20tisic. Budu to řešit přes kriminalku.

No tak já kráva to odklikala také. Žádné heslo jsem nedala ale údaje o kartě ano. Na druhý den mě obešli o 6000 Kč. Banka mi je ale vrací a vymáhá po podvodnikovi.

Jak jste prosím dopadla? Dnes se mi stalo to samé. V pondělí budu v mé bance podávat reklamaci. Platební kartu mám již zablokovanou.

Určitě okamžitě reklamovat a zablokovat kartu

Dobrý den, jak jste prosím dopadl . Mě v bance řekly, ze to už nejde blokovat. Poslala jsem jim peníze za dopravu a nevím teď, co s tím.

Taky mě podvedli!!! Snažím se balíček stahnout> je tam iphone za 13500!!!!jsou to fakt ******** :( pujdu s tim k policii

Jak jste prosím dopadli na policii? Mám podobnou zkušenost.. Děkuji

Lidi proc pridelavat policii praci za Vasi hloupost? mate si nejdrive overit co delate a ne pak pridavat praci chudakum policajtum, kteri resi dulezitejsi veci a ne hloupost lidi

Kdyby byli všichni chytří alespoň jako Vy, pak by zločinnost a tedy ani policie zřejmě neexistovala.

Díky za 7 let života na víc...Takový příval záchvatu smíchu s bolestí membrány, jsem už nějaký ten pátek nezažil,až mi tekly slzy po tváři...MICHALE ty jsi tomu nasadil královskou korunu..Prostě král 'IQ-Landu' ..Tak nashledanou vaše královská vysosti :DDDD

A díky blbcům, jako vy a vám podobní, budou mít podvodníci ještě dlouho žně. Než něco odkliknu, bylo by vhodné, zaktivovat buňky šedé kůry mozkové a pokud jsem počítačový analfabet, tak takovéto služby nepoužívat.

Railly. .. :))Tak nějak. ..Těch 'SuperChytrých' homosapiens je čím dál více a více že. . :D Přeji hezký svátky. Miky ☺

Jojo, tohle přece nebudou řešit strážci zákona... Když Vás srazí auto, tak jste mu také přeci neměli lézt do cesty... Mají opravdu důležitější věci na práci, jako jestli třeba nečůráte u stromu v parku, nebo zda děcka jezdí na kole bez odrazek...

Hned jak chce někdo peníze za dopravu atd., jsem naježená jak čert a vyhrožování policií a FBI mě už pak rozesmálo...:)

Dobrý den, mám otázku, stalo se vám to na základě toho, že jste něco prodávala a kupující poslal peníze na paypal a pak po vás chtěl abyste to zaplatila?

Taky jsem se setkala se stejným......nákup na s bazaru,podvodná platba přes paypal a nakonec chce peníze na dopravu ....pozor na emaily podvodníka andrewsteve12345@gmail.com,service@confirmationdepts.com,adew239@crapmail.org

Je možný, že by to mohlo být i z adresy: reynordmic@gmail.com? Napsal mi na s bazaru, že by měl zájem o moje zboží a pak že mi pošle peníze přes Paypal a že nejdřív musím zaplatit dopravu aby mi Paypal peníze uvolnil a poslal je na můj účet. Paní mě ještě varovala, že to je podvod. Teď tu čtu falešný emaily Paypalu a taky mi chodil email od service@confirmationdepts.com ale teď nevím co mám dělat protože mi ten chlap vyhrožuje FBI. Poradí mi někdo prosím?

Tak mě taky psal včera přesně z te emailové adresy jak jste psala a dneska stále trval na platbě přes Playpal, bylo mi to divné proč by se cizinec díval na český bazar. Když jsem chtěla jen platbu na můj účet tak se odmlčel aspoň prozatím.

Ahoj, z toho si nic, taky mi to dnes poslal. Je to podvod, dej to do ignoru a nereaguj na to. :) Docela mě v tomhle seznam zklamal, že se to tam hemží takhle podvodníky. :) service@confirmationdepts.com, reynordmic@gmail.com, reynord.micheal01@crapmail.org tyto emaily ignorujte lidi :)

Koukám klasický nesmysl. PayPal žádné peníze neblokuje."protože mi ten chlap vyhrožuje FBI"Bych mu napsal, že FBI už jsi to předala, že se nemusí starat

Jednou mně taky takovej Nigérijec vyhrožoval FBI.Tak jsem mu napsal, že na něj pošlu KGB :)A byl klid :)

jak muze vyhrozovat FBI? pravda je na tvy strane, takže to prosstě nech být a emaily vymaž

Pozor, přesně takto ty podvody vypadají!

Dobrý den, ted reším uplně stejnou záležitost, nákup ode mne přes s bazar, platba pánem zadána přes Pay Pal (rádoby) na nic jsem v jejich mailu neklikla, přes whatsapp mě vyhrožžují, že musím nejdřív zaplatit za dopravu, nebo koupit bitcoiny a pak, že celkovou častku uvolní na můj účet, jinak proti mě použijí "veškeré legální páky" aby peníze toho dotyčného z mně dostali no nejsem po lobotomii. Řekla jsem jim, že nic jsem na účet neobdržela, že o ničem takovém nepadlo ani slovo, tudíž jsem k tomu nikdy nedala souhlas a že už vůbec nebudu platit žádnou dopravu dopředu, nebo dokonce nakupovat bitcoiny, že zitra se půjdu poradit do své banky a možná i na polici a pak se jim ozvu. Hned potom jsem raději číslo zablokovala. Vyhrožují a vyhrožují, Já mám klidné svědomí, protože jsem s ničím takovým nikdy a nikde skutečně nedala souhlas.

Dobrý den můžu se zeptám jak to u vás dopadlo mě pan taky ze zahraničí chce něco koupit. Prý poslal peníze a PayPal to teď drží a ja mám poslat peníze které mám převést na bitcon a že pak se uvolní platba z PayPal a přijde mi i ta částka co má platit za věc a i to co jsem vyměnila za bitcon.

Dobry den, narazila jsem na neco podobneho, inzerovala jsem na bike foru a ozval se mi pan Jozsef Prezl z gmailovskou adresou a pozadal mne, abych mu poslala cislo uctu kam muze poslat penize nebo at si zalozim paypal, jestli ho nemam. Pochybovala jsem, ale zalozila jsem si paypal. Pote mi od pana **Jozsefa** spatnou cestnou prislo, ze potrebuje potvrdi adresu pro kuryra, adresa kuryra byla z Nigerie a naskenovy madarsky doklad nejspis kradeny opravdoveho Jozsefa Prezla.Paypal jsem zrusila okamzite a nekomunikuji. Pozor!!!!!!!

Dobrý den,narazil jsem na podezřelou adresu: Service@Intl.paypal.com service.pay@online-accessed.com. Víte někdo, zda je i tato adresa falešná?Děkuji za jakoukoliv radu.

samotná adresa service@intl.paypal.compodvodná není, ale jsou způsoby, jak může podvodník poslat email tak, aby to u adresáta vypadalo, že to přišlo z service@intl.paypal.com a přitom je tam odkaz na podvodné stránky. Chce to pořádně kontrolovat obsah mailu.PS: vím, že tohle vlákno je staré, ale snad to pomůže lidem, co aktuálně hledají radu

Dobrý den chtěl bych se poradit prodávám auto a nějaký Pan Lovett Henry má zájem psal mi ať si založím paypal tak.jsme to udělal a poslal údajně penize ale poté mi přišlo že transakce je v 99%stále až do teď a že musím jít na western union a zaplatit dopravu 2500euro a poté psát kopii na paypal a poté uvolní částku?na účtu mám 0a když se podívám na transakce tak nic neprobíhá Pan říká že dělá na lodi biologa atd a že může jen takhle poslat peníze pořád mě urgovat ať to zaplatím že se to vrátí v částce zda se mi to jako blbost aby paypal držel peníze než někdo něco uhradí ještě přes western union poté mi poslal o foceno u op z ničeho nic a ještě ne celou a pak mi přišel Emil od paypalu že čekají až zaplatím částku 2500euro aby uvolnily peníze a jak tady čtu tak se to jeví jako těžký podvod

Jak už se psalo výše, je to blbost aby Paypal zadržoval peníze? Co je to za auto, že se to biologovi na lodi vyplatí koupit jetý auto z ČR? A je mi i nesmysl, platit za něco co prodávám . Pána Lovetta Henryho bych si zablokoval a ten Paypal bych zrušil

Úplně Stejnou zkušenost mel ted muj kamarád s tim ze on podlehl naléhání z druhé strany a veškeré peníze co po nem pod výhrůžkami FBI chtěli,poslal ..byl to samozrejme podvod!!takze nic neplatit nic neposilat!! Hezky den

Mě se teď děje to samé. jackmark1980@gmail.com se mi ozval přes sbazar na koupi, taky to chtěl přes PayPal a taky poslat platbu za dopravu přes Western Union. Já bohužel skoro nalítla, kdyby mi nezavolala paní z Western Union a platbu mi nezrušila, přišla bych o 15000 Kč. Ujišťovala mě, že se jedná o podvodníky. Email od "PayPal" mi taky přišel z emailové adresy service@paypal.com - po otevření je skutečná adresa servicepaypal@transferintlhelp.com nebo paypalpayment@onlinetransfer-service.com. Navíc mě kupující ujišťoval, že mu platba nejde zrušit. Když jsem poslala potvrzení o platbě do odpovědi emailu, nikdo mi neodpověděl. Jakmile se jim ozval kupující, najednou mi posílali email. Teď už jen zkouším kdy mu dojde, že jsem ho prokoukla. Pořád se mi snaží dotlačit k platbě přes Money Gram, když WU mi zrušili platbu. Je opravdu hodně hloupý, protože přes 3 emaily mu to stále nedošlo. Sám mě ujistil svým podvodem, protože velmi rád psal předmět emailu velkým písmem a !!!. Když email z "PayPal", který jsem dostala po tom, co mi informovali o podvodu, obsahoval předmět velkými písmeny s !!!, bylo mi to hned jasné. Dnes mi již poslal výhružný email za "PayPal" s tím, že porušuji Federální zákona mám 24 hodin na zaslání platby. Zprvu mě to vyděsilo, ale oni jsou ti co podvádějí. Akorát jsem přišla cca o 700 za platbu kartou přes WU a rozdíl v kurzu při odeslání a refundaci. Ale tolik mě to nemrzí, protože vím, že ti haj*lové z toho neuvidí ani korunu. Co mi štve je, že budu muset dál nabízet ten zpropadený porcelán :D

Také teď řeším stejný případ... našel si mě na Letgo, kde prodávám jízdní kolo, nějaký pan David Harold (mail davidharold41111@gmail.com), poslal mi vyfocenou svoji občanku, pak potvrzení že vše zaplatil a že mám zaplatit skoro 14 000 Kč za dopravu (navíc někam do Turecka), šla jsem na pobočku Western Union, kde jsme měla za tu dopravu zaplatit... No samozřejmě mě upozornili na to, že když je to takhle, jedná se o podvod, měla jsem s sebou nějaké maily vytištěné. Teď mi od Paypal chodí vyhrožování FBI... Pozor i maily od Paypay (service@intl.paypal.com) jsou podvodné. Po otevření mailu je tam mail Paypalservice@onlinepayteam.com... Stále se to vyvíjí a adresy stále mění. Také přesně, prý peníze poslal a až zaplatím za dopravu, tak mi peníze uvolní... Tím pádem dle ostatních se jedná o podvod...

mě se děje tedka též to samé ..mám poslat přes moneygram platbu 680€ na ukrajinu přepravci který přijede pro zboží mnou nabízené na annonci na které se mi ozvala jakože ,, paní z německa ,, jenže zboží nestojí zdaleka to co ta přeprava a já něco prodávám a mám něco platit??.. pěkný podvod nikam nic nehodlám poslat ..i když vidím na paypal že ty peníze skutečně visí a měli by byt na stopro připsány po uhrazení přes WU moneygram..ale kdepak k potvrzení by nedošlo jakože paypal by vrátil podvodníkům peníze, ale mě už nikdo ..jsem rád, že jsem tu narazil na stejnou zkušenost, děkuji!! ale také jsem málem naletěl,ale naštěstí mě osvítilo a nikam jsem nešel nic odesílat

Ano, takovému e-mailu jsem málem také uvěřila a pomalu už začala shánět peníze na dopravu zakoupeného zboží, jenže dělám obchod a tak mě tak nějak potom napadlo, proč by do takové služby byla zakomponována zaručeně konkurenční společnost paypalu na převod peněz, také proč by to dopravné nešlo dopravci rovnou ze složené částky u paypalu. Navíc se podívejte na svůj účet paypal. Kdyby taková služba existovala a někdo vám takové peníze poslal, věřte tomu, že bystě o tom na účtu našel zmínku alespoň ve formě avíza.

Dobrý den, aktuálně řeším stejný podvod. Opravdu mi, jménem společnosti Paypal, z adresy service.intl.paypal.com chodí emaily, že mi byla na účet zaslána částka, (která pochopitelně nedorazila) ale aby mi mohla být připsána, musím přes Moneygram uhradit částku 480€ přepravní společnosti a teprve na to, mi prý vše převedou. Ačkoli mě tato zkušenost naštěstí nic nestála, chtěla bych varovat případné prodejce či kupující, aby si dali pozor. I tak jsou to nepříjemné a zbytečné starosti. Osoba "Marb Margarete" z Německa mi vyhrožuje FBI a Interpolem, pokud jim částku 480€ nepošlu. Každopádně, já mám svědomí čisté, takže nepošlu.

Také mi tato osoba vyhrožuje jenže já už to dala na policii ČR

Dobrý den,patrně jsem se dostal do hledáčku podvodníků. Komunikují se mnou přes adresu service@intl.paypal.com <service@online-transfercash.com>, kdy požadují ode mne 7,000,- Kč předem za přepravu věci, kterou jsem inzeroval k prodeji, s tím, že peníze jsou uloženy na PayPal a budou mi na ú)čet PayPal uvolněny až ze svého tuto platbu provedu. Když jsem to odmítl tak začali vyhrožovat.Děkuji za odpověď. Kresl Jiří.

Zdravím,mně přišel podvodný mail z adresy: Support@intlpaypal.comPayPal účet nemám.

tohle je část odpovědi z paypalu:PayPal account and I can confirm to that this e-mail is not from PayPalTherefore I believe that the email you have received was not sent by PayPal. In order to resolve your issue, I am enclosing information below which I hope will be useful to you.Phishing emails are fake emails that attempt to collect your personal and financial information. These fake emails often link to illegitimate (spoof) websites that encourage you to enter personal information (for example, credit card numbers, passport or driver’s license number, and account passwords).You’ll know that an email is not from PayPal when: The email uses a generic greeting like ‘Dear user’ or ‘Hello, PayPal member.’ We always address you by your first name and last name or the business name on your PayPal account. The email requests financial and other personal information. For example, an email from PayPal never asks for the numbers of your bank account, debit or credit card, or driver’s license. We also don’t request your email addresses, your full name, your account password, or the answers to your PayPal security questions. The email includes an attachment, a software update to install on your computer, or a hyperlink.If you think you’ve received a phishing email, forward it to spoof@paypal.com.In additional, click ‘Security Center’ at the top of any PayPal page to learn more about phishing and online safety.

Neustále mi chodí maily z této adresy, ačkoliv nemám žádný PayPal účet-Chtějí uvěření údajů, bank account, atd. Komunikují v angličtině. Hodila jsem to do spamu, ale stejně chodí e-maily dál.

Tak jsem dnes potřeboval něco nutně objednat přes ebay z číny. Pay pal účet .. x let nepoužívaný. A hle v mailu mi píše paypal, že mam nějaké omezení.. tak asi mi prošla karta. Tak to obnovím, obnovuji a potvrzuji. Naštěstí přichází klient... Pochvíli lezu na paypal jinudy.. A co trošku jiné stránky a moje nově zadaná karta tu není....Do prXXle fishing či co to je došlo mi to, tak po 20min. tel na linku pro zablokování karty...A tak zejtra pro novou..Takže resultát ... SPĚCHAT SE NEMÁ, A VŠE KONTROLOVAT.. a to mě to nic nestálo NAŠTĚSTÍ!!!

Nová podvodná adresa - prodávala jsem předmět a přišel mi mail od kohosi, že by ho koupil, ale zda je možné poslat ho do USA, že si dopravu zařídí sám. Souhlasila jsem a on mi poslal přes údajný "paypal" peníze i s dopravou, ale že musím poslat přes MoneyGram peníze agentovi lodní přepravy, aby se doprava mohla uskutečnit. Peníze jsem si pak na základě potvrzení měla stáhnout z paypalu. Vše jsem udělala a na základě naskenovaného potvrzení z MoneyGram mi přišel mail od Paypalu, že ten údajný agent měl nehodu a je v nemocnici ať pošlu další peníze. Okamžitě jsem volala na MoneyGram a částka naštěstí nebyla ještě druhou (podvodnou ) stranou vyzvednuta. Adresa paypalu se tváří jako service@paypal.com, ale po rozkliknutí na adresu je to falešná p.aypalservice@accountant.com. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dávejte si bacha!!!!!!

Denně mi chodí dva- tři podvodné emaily vydávající se za Pay Pal!Nyní nová: od pay pal team :sender@iremnaturel.com...

to samé se mi stalo dnes

Tak mě oslovil americký zákazník na můj inzerát. Ještě si nechal poslat další fotky...atd. Bylo mi divné, že komunikuje v kteroukoliv hodinu. Asi trpí insomnií. A teď mi přišel potvrzovací email z PayPalu „Service@Intl.paypal.com“ . Problém bude asi v těch velkých písmenech „S“ „I“. A také u všech ostatních e-mailů z PayPalu je ikona „PayPal“ odkaz na stránky. Tady vůbec nereaguje. Na účtu paypalu ani zmínka o nějaké transakci. A kupující po mě chce zaplatit přes MoneyGram dvojnásobek ceny zboží za dopravu a poté, že to terve dostanu vše na účet. Je to má první zkušenost tohoto typu. Z diskusí vidím, že jsem strávil dopoledne u počítače kvůli nějakému šmejdovi.

Já naštěstí nenaletěla,ale taky varuju. Cizinec chtěl ode mě pro bratrance do Rumunska poslat přes Sbazar zboží. Z adresy service@paypal.com mi chodili mejly jako ze je platba poslaná a peníze se uvolní,pokud pošlu potvrzení o poslání přes lodní dopravu, pak výhrůžky, že pokud nepošlu, tak mi zablokují můj bankovní účet. Nereagovala jsem a nic mi nikdo nezablokoval. Ale znělo to věrohodně,tak pozor na ně.

Mám tu samou zkušenost z mailové adresy naomi.whattz@gmail.com a zasláním peněz na můj účet přes PayPal. Taky chtěl iPad pro bratrance do Rumunska. Poslal o 600 Kč víc za dopravu, co mě lehce nalákalo, ale pro jistotu jsem si všechno ověřil. Poslal jsem čisté PDF (místo požadovaného potvrzení o odeslání zboží) na adresu service@paypal.com a NIC. Takže je jasné, že to byl podvod.V každém případě musí na adrese v Rumunsku někdo být a vybírá doručené zásilky.Adresa je následující:Full Name : Plesa Patrascan FlorentinaAddress:    Street Gheorghe Asachi Number 5 Floor 2 Apartment 7District:     Vrancea City:         Focsani Zipcode:    620009 Country:    Romania

Tak to jsme kápli na strjného podvodníka. Já to měla poslat na stejnou dopravu. Jen mi mejly chodily z adresy noraljon33@googlemail.com.

Na stejnou adresu, ne na stejnou dopravu.

Tak to řeším teď, mám zaslat telefon na tuto adresu, poslal mi na dopravu 600,- stím že na pay pal mam 3600,- a chce podací lístek a že mi to pak přijde na účet, já mám v plánu poslat tam jiný podací lístek a jsem zvědavá, co se bude dít. každopádně jsou to pěkný kreténi. :/ a také že to má pro bratrance, divné mi bylo že mi podobný e-mail přišel i od nějaké ženské, že to má také pro bratrance.

Tak paráda... nás taky podvedli.

Přídávám se také a varuji před člověkem vystupujícím pod jménem Daniil Ivkin. Chce zboží pro bratrance a nabízí vždy slušnou sumu za dopravu do Rumunska. Buďte opatrní.

Taky mi psal Daniil Ivkin z runumunska..tomu se to neposlal.. ale ted sem o poslal jinam a taky podvod .. tvari se ze je to banka ale uz po me chcteli zaslat castku 6.900 ze se jim stala chyba pri odesilani a poslali mi o 6.900 navic .. penize sem jim poslal taky na moneygram..ted chcou znova dalsi castku kvuli overeni.. takze pozor a nic neposilat!! A koncovka emailu co mi chodi emaily je account.com

Tak jsme na stejné vlně. Naprosto stejné argumenty ze to ma pro bratrance a at to poslu ze penize posle pres paypal. Tak jsem na tom prisel o 15 000,- na novym mobilu. Pozor na takove lidi.

A co s tim budete dělat? Jak to budete řešit? Dá se to vůbec nějak řešit? Jako určitě bych to nahlásila na policii.

To samé:) taky pro bratrance...

mám podobnú skúsenosť z mailovej adresy marko.golez@gmail.comkeď som nemal účet na paypal chcel poslať peniaze cez moneygram

Dobrý den, stejná adresa mi přišla pro prodej starého iphonu na sbazaru z emailu elizabetholsanska@post.czDěkuji za tuto zprávu, už jsem to zablokovala.

prosím když mě z této adresy už týden otravují a vyhrožují co se může udělat? jak postupovat. ještě je s tím spojen nějaký Solomon Benitez který mi píše ..děkuji

Ignorovat. Otrapy i Pay Pal, jako takový.

Dobrý den potřebuji nastavit limit

Tak si ho nastav.

Žádný Rumun, Nigérijec ani Mongol nebude vaše telefony atd. kupovat.A PayPal takové výzvy e-mailem neposílá.Vše najdete případně jen a jen přímo na svém PayPal účtu.Myslete než začnete konat

Účet u PayPalu nemám, ale občas mi od nich nějaká hláška přijde, dnes už padá rovnou do spamu. A pokud chce kdokoli za cokoli peníze předem, je na 99,9% jisté, že jde o podvod.

Bohužel jsem také naletěla, jde mi o to že podvodník ví mé číslo OP a rodné číslo. Poradte mi prosim co mám dělat?... Vim, že jsem to podělala, ale ted potřebuju poradit... Díky moc

určite byt tebou bych si udělala novou OP, s tímmuzou delat hodne veci...

Pridavam dalsiho koumaka: Potvrzení bylo z service@int'l.paypal.com [service@pay-helpline.com] Povšimněte si tu malou úpravu mailovky za písmenem t. From: dhermiston [mailto:dhermiston@kurzepost.de] Chci, abyste pochopili, že peníze již byly odečteny a odstraněny z mého účtu PayPal, to bylo PEND pro směrování na PayPal úschovy vzhledem k nové pravidlo politiky o všech převodních transakcí v Evropě na ochranu obou kupujícího & prodávajícího z on-line podvodné. Vaše peníze jsou v bezpečných rukou s PayPal, co potřebujete, je poslat peníze 8, 000czk na pick up agent adresu tak, že budou plánovat vyzvednout datum přijde pro zvedl-up u vašeho rezidenta. Do té doby PayPal nebude aktivovat a odrážet peníze na váš PayPal účet, laskavě dostat peníze poslat dnes přes peníze gram na vyzvednout agenta a dostat se zpět na PayPal zákaznický servis s Money Gram informace pro ověření platby tak, že budou odrážet a připsat své peníze 27, 800czk do vašeho PayPal účtu. Čekám na peníze gram informace.

A to má znamenat co? Tak blbou češtinu považuji také za podvod.

Ověření je docela jednoduché.1) Otevřete konkrétní email2) Na konci emailu (centrum.cz) dejte další možnosti a zobrazit zdrojový kod.Original PP hlavička je (asi 13 řádek)Received-SPF: pass (bq: domain of intl.paypal.com designates 173.0.84.225 as permitted sender) client-ip=173.0.84.225; envelope-from=service@intl.paypal.com; helo=mx2.slc.paypal.com;FAKEReceived-SPF: pass (bq: domain of transferterm.com designates 2a00:1450:4010:c07::242 as permitted sender) client-ip=2a00:1450:4010:c07::242; envelope-from=paypal@transferterm.com; helo=mail-lf0-x242.google.com;Všiměte si "bq: domain of"Nejste li si jistí přepošlete mi email ujistím vás o pravosti

Dobrý den, prosim potrebovala bych od Vás zjistit, zda je jedna adresa fake ... píše mi cizinec na email, ze si chce odemne koupit věci na bazos.cz ..je to nejaky madar a platil přes paypal. a pise, ze mam zaplatit moneygram 680 eur. mohl by jste mi to prosim zjistit ?? dekuji moc. ani nevím co mam poslat.. posilam zatím jeho emailovou adresu. dekuji pretzjozsef@outlook.com

Ahoj, jak to dopadlo? Taky mi dnes na mobil přišla nabídka, že na bazos.cz ode mě chce koupit kočárek a ať mu napíšu na adresu pretzjozsef@outlook.com. Zpráva poslána z USA tel. čísla. Zadala jsem do email do prohlížeče a našla tento příspěvek. Budu asi ignorovat.

Dobry den, dnes stejna zkusenost. Pan Jozsef chtel koupit autosedacku z bazose a penize pouze pres PayPal. Takze evidentne to zkousi.

Zdravím, dnes chtěl ode mne koupit kuchyň, chtěl platbu přes PayPal, ale tam já účet nemám. Teď mám ve schránce poštu od údajného PayPalu, potvrzení o odeslání platby . Když jsem chtěla odepsat na jeho mail, že takhle teda ne, tak už to poslat nešlo, šmejd.

Jedná se rozhodně o podvod – takhle někdy dříve z pana Jozsefa Pretze jistě taky vylákali, aby naskenoval svou občanku a zaslal ji, když od něj chtěli něco koupit. Potom zřídí e-mailovou adresu s jeho jménem a "objednávají" věci. Takže nereagovat, případně nahlásit na policii a při podvodných mailech "jakože" z PayPalu přeposlat na spoof@paypal.com, oni to pak kontrolují.

Dekuji

Děkuji za tuto diskuzi, taky mi od Josef pretz přišel stejný email, chtěl koupit oblečení na mimi přes Letgo. Po žádosti na PayPal jsem si vygooglila toto.

když něco prodávám, tak lidi prosím neplatte .logika.

Dobrý den mohu poslat mail pro ověření zda je fake?

Moc prosím o kontrolu, zda se nejedná o podvod. Děkujiservice@intl.paypal.com service@intl.paypal.comKomu:marcelahanus@seznam.cz广州市银河在线饰品有限公司 sent you $28.46 USD paypal 广州市银河在线饰品有限公司 sent you $28.46 USD Dear marcelahanus@seznam.cz, Just thought you'd like to know 广州市银河在线饰品有限公司 sent you $28.46 USD.Note from 广州市银河在线饰品有限公司: order#93989613238092、94095144498092Once you've received the payment, you can: Spend the money online at thousands of stores that accept PayPal. Withdraw or transfer it to your bank account (takes 2-3 days).Don't see the money in your account?If you haven't confirmed your email address with us yet, you won't see the money in your account until you do. Confirm your email address now (You'll need your confirmation code: 0070-8029-9296-8090-7534)When that's done, the money will show up in your PayPal account and you'll be able to see the complete payment details. (It sometimes takes a few minutes.)Yours sincerely,PayPal Help | Security Center Please don't reply to this email. To get in touch with us, click Help & Contact. Copyright © 1999–2018 PayPal. Všechna práva vyhrazena.Sídlo společnosti PayPal (Europe) S.a r.l. et Cie, Ukázat celý příspěvek

Dobrý den,prosím jak prověřit jestli to není podvodný mail, bylo mě z něj vyhrožováno interpolem.

dobry den, dneska večer jsem se setkala s paní, která ma zájem o moji položku z sbazaru, a také pomoci paypal mám zaplatit nějakou částku, tedka mi přichází výhružných maily z tohoto e-mailu: service.paypal@payservicesonline.com,
psychicky na mě tlačí a posílají mi fotky bydliště a výhružné zprávy od policie, mám se s tím někam obrátit?, dekuji

Přidávám další podvodný e-mail:Fitz Johannes fitzjohannes689@outlook.com

Dobrý den, prosim co je na nem podvodneho? Já jsem vcera od nej dostala sms s timto e-mailem (prodavam veci nas bazaru). Dekuji. Helena

Napadnou vam bankovni ucet, zadne penize pres money gram rozhodne neposilejte

ahoj, také mi chodil meil od člověka, který měl zájem koupit odemě auto, celou dobu jsem si myslel že opravdu chce. Platbu mi chtěl poslat jen na paypal, tak jsem mu řekl že to nemam a jesli chce tak ať mi to dá rovnou na účet, a pak ať si pro auto přijede. Nakonec s tím souhlasil, a poslal mi do meilu potvrzení o odeslané platbě která se tvářila že přišla z meilu "service@intl.paypal.com" ale ve skutečnosti je toto jen jméno odesílatele, který zprávu odeslal. Adresa odkud to přišlo je "paypalint@teamspay.com" takže pozor na to.Podivné bylo i to, že místo požadované částky za automobil poslal i peníze navíc, které mám přeposlat nějakému kurýrovi, přitom psal že si dopravu zajistí sám. Rozhodně nebudu nikam peníze přeposílat. Navíc od něj nic nepřišlo a doufám že ani nedojde.

člověk mi psal z meilu Ray Nelson (raynelson002@outlook.com) tak snad to někomu pomůže

Dnes 15.3.18 odeslána z mailové adresy: acou-serv@sup.netse zněním: Vas učet byl omezen máte 24 hodin na vyřeseníMilý zákazníku, Omlouváme se ale musíme vás informovat ze nemáte přístup k funkcím jako posílání peněz a kupování z důvodu omezení učtu . Proč je můj učet omezen?Myslíme si ze vás učet je. Nebezpečí z důvodu krádeze a nepovolenému pouzívání. Co muzu dělat pro vyřesení problému?Musíte potvrdit vsechny údaje o vasem účtu na nasem zabezpečeném serveru kliknutím na odkaz níze a podle vsech kroků

Zájemci z bazoše, podvod!allensmith233@hotmail.compretzjozsef@outlook.com

Taky se ne snazili dostat! Zaregistrovala jsem se tam na udajnym paypalu ovsem toho z jejich linku. Cili musim zrusit ucet v bance a udelat si novy! Taky chteli penize pres money gram.. prodavala jsem neco na s bazaru...

Pecka :D děkuji všem za příspěvky, málem jsem naletěl.podvodné adresy:Sedic Ervin <s.ervin11@outlook.com>paypal@transferterm.com Na bazos.cz mám běžecký pás za 28.000 ... Píše mi koumák z Bosny z první adresy, že to chce koupit a zaplatit přes PayPal. Vše má dobře vymyšlené, dokonce posílá scan pasu! Zakládám tedy účet na PayPal a posílám mu e-mail PayPalu. Je to ale krajně podezřelé - chce platit dopředu a teprve potom mi pošle kurýra pro stroj. Zaplatí za dopravu, poplatek PayPalu i poplatek za kurzy měn. Suma sumárum je na 41.000CZK, což je více, než za nový stroj - to se mu nemůže vyplatit. Přijde mi odpověď, že super, že je "pleasure" se mnou obchodovat a že provedl transfer peněz. Z druhé adresy (jakože PayPal) jsem dostal potvrzení (totožné viz příspěvek Eazy z 15.1.18 12:21), že transakce je připravena, dokonce navýšena o 8.400CZK a bude dokončena, až 8.400 zaplatím přepravci přes Western Union. Když jsem si přečetl, jak funguje Western Union, že jde o neověřenou směnku a WU vydá bez dalšího peníze nějakému číňanovi jménem Yanan Zhao ve městě Nanjing, ukončil jsem komunikaci.

Děkuji za varování. Je mi 40 a myslela jsem, že jsem chytrá a na nic na netu bych nikomu neskočila, TOHLE je docela slušná úroveň. :-o Naštěstí mi bylo divný, PROČ by někdo z Londýna měl chtít můj nábytek, aniž by ho viděl, měl rozměry a PAK to s PayPal (nemám) a dopravou a celé je mi to divné. Tak než začnu něco "chystat" a "vyrábět PayPal", hledám informace a helemese?? :-o Můžu se zeptat, CO Z TOHO TITO PODVODNÍCI MAJÍ A JAK NÁS MOHOU POŠKODIT a proč sakra slíděj na českých bazarech a proč tolik dřiny s desítkama falešných mailů? :( Do ničeho jsem se nepustila a té osobě už neodpovím, ale vcelku slušný pokus o podvod mě překvapil.

Mail "mého" podvodníka - máte ho někdo "doma" taky? Na žádné placení u mě nedošlo, psalo to včera v noci a bylo mi to podezřelé, tak jsem koukala po slovním spojení "Paypal podvod" a ejhle...michelpaul823@hotmail.com

Také mě kontaktoval michelpaul823@hotmail.comO co se zajímal u Vás / co chtěl koupit? Ke mě došla historka o tom, že pracuje "...overseas in the Mining Outskirts of Bosnia with my Company..."Souhlasí tato historka s někým z vás?Veškeré shipping, poplatky u paypal a zařízení dopravy jdou za ním, ale vše musí proběhnout přes paypal účet."So get back to me with your PayPal details like this belowFull Name:PayPal Email:Phone Number:Amount:Home Address :ThanksAwaiting"

No také nás kontaktoval ohledně kočarku, poslala jsem mu at zaplatí, platba stale na PAYpalu neni. přišel i email že byla provedena platba za kočarek a za dopravu, za dopravu mam zaplatit přes Westernunion nejakemu dopravci. když jsem mu napsala že platba ješte nepřišla a že nic platit ze svého předem nebudu. tak už nereaguje. takže asi podvod ...

Zdravím, před pár dny kontakotval mého otce. Nabízí 4% zálohu, pak prý pošle dopravce a po obdržení doplatí zbytek. Psal i sms, ale ze skrytého čísla.

Dobrý den, mě také michelpaul823@hotmail.com kontaktoval nejprve přes skryté číslo. Mám již podobné zkušenosti s takovými obchodníky. Prodávala jsem dětské kolo za 2000 Kč. Přišel neuměle přeložený email do češtiny, kde se ptal na cenu, přestože všechny informace jsou na bazoši. Napsala jsem mu 10 300,- EUR. On odepsal, jak je spokojený s cenou a že by chtěl realizovat koupi přes paypal. To vypovídá za vše.. již ani nemá přehled, na jaké inzeráty odpovídá. Jeho foto na hotmail účtu je také fake..

michelpaul823@hotmail.comtaky se nezajima o dopravu a detaily. Tak to bude stejne.

service@paypal.es paypalalertint@gmail.comKomu:suzans@seznam.czSkrytá:suzans@seznam.cz Compliment of the day to you from the PayPal desk Manager, My name is Richard Wilson and it is my pleasure to assist you in regards to the transaction between you and Mr Jilkson Bean. I am very happy to be assigned to tell you that the transaction is 100% secure and legitimate, We want to use this medium to tell you once again that the amount has been made to your account shipper agent .The total 22,300,00 CZK will be credited into your account Immediately after the Money Gram is sent to us for verification.So therefore, all you have to do now is to proceed to send the 10,500,00 CZK through Money Gram Money Transfer to the confirmed address and make sure you contact us with the Necessary Money Gram Receipt via email so that we can verify it and then credit your account.You are required to send the Money Gram information as stated below.(1) Sender's Name;(2) Receiver's Name;(3) Reference;(4) Amount Sent;(5) Money Gram Receipt.We assure you that this is a safe and approved transaction and your account will be credited immediately you can borrow from your firend family or any of your relative so you can pay back after we credited your PayPal account and we verify the Money Gram details. You can contact us anytime if you have any question(s) about this transaction. We want you to understand that the payment can't be reversed nor can it be canceled or divided for certain security reason and the transaction can't be cancelled Ukázat celý příspěvek

Dobrý den. Jilkson Bean je podvod !!!

Přesně tenhle člověk se mi taky ozval, ale kdykoliv mi napsal přišla mi zpráva i s tohoto účtu service@paypal.es paypalalertint@gmail.com , že mám zaplatit prvně 7900 a teď 10500.

Ano. Přišel email ze service@paypal.es a v závěsu max minuta on.

Dobrý den, také mě otravuje jilkson bean kvůli mému inzerátu na bazos.cz. Chce po mě založení paypal účtu.

POZOR Jilkson Bean se stále SNAŽÍ! Mně napsal 12.5. 2018 smsku z tohoto čísla +120 279 204 89, že si přečetl inzezát na bazoši .... a doručovat se bude do Tbilisi! Hned také nezapomněl napsat všechny potřebné instrukce i to, že mám mazat do Money Gram zaplatit 320 Euro za kurýra! Dnes je 17.5. ... a stále mi také chodí výhružné emaily z Paypalu o FBI, která se na mě chystá....

Mě včera taky kontaktoval Jilkson Bean:Hello did you have this Stroller that you list on bazos.cz on sale am interested on it reply me Back in my email (jilksonbean@outlook.com)Best ReagrdsDíky této diskuzi jsem ho dnes mohla poslat do háje. Díky! Snad už nic nenapíše

Včera jsem jsem uzavřela PayPal účet a přišlo mi potvrzení o uzavření účtu ze service@paypal.com. Toto je jejich skutečná adresa, jinak mi chodí každý týden dopisy o podvodu nebo dokončení registrace z logem PayPal do schránky z různých e-mailových adres, například service@armitech.cz!!! (česká doména!) nebo help@id-(několik číslic).com nebo team@swserver.systemwelt.eu apod. Bacha na to!

Tato emailová adresa je také podvod!

Myslím adresu service@paypal.com

Díky za toto vlákno, ušetřilo mi to mobil jinak napsal jsem na policii jestli si to chtějí nějak přebrat, protože s podvodníky ještě komunikuji, tak jsem zvědavý, jestli se ozvou

Aj mojej manzelke dnes pisal michelpaul823@hotmail.com ohladom inzeratu na Bazosi

Dobrý den, tento mail mi také psal a je to podvodník!

Celý email dejte přeposlat na spoof@paypal.com. Píšou čím dříve, tím lépe.Ale je to otravné.

Dobrý den, svou nepozorností jsem udělá velkou chybu a otevřela e-mail tvářící se ze je od PayPal. Po přihlášení mi to teprve docvaklo a dále jsem nepokračovala. Nicméně i to stačilo na to aby si jistý Mohamed udělal nákup z mé platební karty která je propojená s PayPal. Mám i adresu na kterou si zboží nechal poslat (Maroko) Když jsem na to přišla cca po třech hodinách co si udělal objednávku a na mém bankovním účtu byla stržena platba urychleně jsem zbytek peněz převedla na jiný účet a kontaktovala banku ať mi zablokuji kartu protože byla zneužita. To už bylo pozdě večer. Ráno jsem na pokyn banky volala na jiné odělení kde jsem podala reklamaci a je to v řízení. Teď bych potřebovala ještě dořešit PayPal účet na který se nedostanu protože podvodník mi změnil heslo. Aktivoval službu One Touch dle informací na e-mailu. Bojím se ať mi nějakým způsobem neudělá přes PayPal nějaké dluhy. Nevím čeho jsou schopný. Poradí prosím někdo co mám dělat? Předem moc děkuji

Mně teď přišlo asi 20 mailů z adresy: SERVICE-INTL@PAYPAL.CO.CZ se zněním: Warning : Unusual activities on your PayPaI account: Please secure it.Dear customer, we would like to inform you that your account has been suspiciously visited from a device that is different from yours and as a security your measure, you need to update all your information to continue using your account :IP : 41.58.255.255Country : NigeriaVille : LagosAs a security measure, your account has been Iimited.Email : j..............k@seznam.cz Case id : PP-801-707-047Don't worry, you will be able to get your account back just after finishing these steps.Je to otrava.

service@e.paypal.com :Falešná adresa .31.5. 2018 jsem dostal žádost o zadání údajů. Důvod (zástupný) že se někdo mým jménem chtěl přihlásit z Lagosu v Nigérii

Taky jsem narazila na podvodníka michelpaul823@hotmail.com, přes bazos.cz chtěl od mne koupit zboží, žádal si ještě fotografie. Pak že může platit jen přes Pay pal..trubka jsem si ho založila..pak se mi to zdálo divné..dala jsem adresu do googlu a dívej co mi všechno vyjelo..když jsem mu napsala, že odstupuji od prodeje, začal vyhrožovat FBI, že odeslal peníze. Zkrátka vše co už tady bylo řečeno, takže POZOR! Mail už je ve spamu.

Dnes mi přišel od :Bznethost@sservices.c0mPayPalDear Customer,your account has been limited until we hear from you We regularly check the activity of your PayPal account. recently,we found that someof the activities you are violating your agreement with us. Therfore, we have limited your account and can not offer the service for you.What to do next you have 2 days from the date of your PayPal restrictions to fully restore your account access through the Resolution Center. If we don't receive the information before this deadline, your account access may be further limited A pak velké modré pole : UPDATE NOW

Mě dnes dorazil tento mail. Zřejmě jde taky o podvod, protože nic takového jsem rozhodně neplatil.Reminder : Thanks for your order google play Gift Card Transaction.PayPal logo 05-July-2018 10:18 AMTransaction ID: 6HLDFD8734NK3SDHU348SMS3LDear Customer,You sent a payment of $15.00 USD to Google.It may take a few moments for this transaction to appear in your account. MerchantGooglehttps://support.google.com/play Instructions to merchantYou haven't entered any instructions. Description Unit price Qty AmountGoogle Play Gift Card $5.00 USD 3 $15.00 USDSubtotal $15.00 USDTotal $15.00 USDPayment $15.00 USDCharge will appear on your credit card statement as 'PAYPAL *GOOGLE PLAY'Invoice ID: EUJSAD8723JS7DH23A7GSG This Isn't you ? Resolve NowIssues with this transaction?You have 180 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center.Questions? Go to the Help Center at www.paypal.com/help.This email was sent to Customer for the ongoing support and maintenance of your account. To manage your communication preferences, please visit our Preference Centre.Please do not reply to this email. We are unable to respond to inquiries sent to this address. For immediate answers to your questions, visit our Help Centre by clicking "Help" located on any PayPal page or email.PayPal is committed to your privacy, learn more about our privacy policy.You can receive plain text emails instead of HTML emails. Ukázat celý příspěvek

Tak ten samý případ. Nechápu, jak jsem na to mohl nalítnout. IQ tykve fakt nemám a jsem vždy obezřetný. Včera měl asi mozek dovolenou. A absolutní nezkušenost s PayPalem v tom asi taky sehrála roli. Nějaký pán z Německa (aileen.hand@wegwerfmail.de) chtěl koupit naší cirkulárku. (Čeština fakt nevypadala strojová). Na obchod jsme přistoupili, částku zaplatili a dokonce i potvrzení poslali. Pak se mi ale začalo něco nezdát na e-mailové adrese a ejhle, byl jsem doma. Utíkali jsme na MoneyGram a po půl hodinovém telefonátu s Hotline máme peníze zpět. Jediné, co mě fakt štve, že na tom potvrzení byly mé údaje). Tak v pondělí jdu raději měnit OP. (Takže i svéprávný člověk jednou v životě může někomu naletět.) Podvodná PayPal adresa je: service@confirmationdepts.com

Taktiež som sa stretla s podobnou situáciou. Ponúkala som tovar na Bazoš.sk. Reagovala mi naň nejaká MonikaEvanthia /monikaevanthia@gmail.com. Pravdu povediac, nikdy som sa nestretla s takýmto niečim. Vymenili sme si zopár mailov o tom, ako prebehne proces predaja. Dala som jej údaje k tomu, aby mohla poslať peniaze. Bez toho, aby ma informovala, koľko bude prepravné, mi poslala na mail "výpis", kde bolo, že mi poslala 350€... Už to mi prišlo divné. Tovar som predávala za 180€, oni si napísali 200€ + 150€ transport. Stále mi vypisovala o tom, ako mám uhradiť 150€ cez PayPal, pretože ona dala svoje posledné peniaze z účtu. Na moje otázky nereagovala, skôr vydierala s tým, že ma dá na právne konanie. Zľakla som sa. Okamžite som zablokovala maily od nej, takisto zo service@paypal.com. Len teraz neviem - mám skočiť do banky, preistotu alebo nie je potrebné???Prišlo mi to v takejto forme:This e-Mail confirms that you have received an Instant payment of €350.00 EURfrom Monika Evanthia via PayPal MERCHANDISE Payment Service.Reversals : This method of payment can not be reversed.Status : Pending - Transport Company Awaiting Payment.View the details of this pending transaction belowSummary of this transactionTransaction ID 6W334298754387UK49A potom ešte takýto mail:Thanks for using PayPal teams we are still contacting you regarding your Transaction with Monika Evanthia. This is PayPal Head Offices, it is our pleasure to assist you and explain to you in regards to the transaction between you and Monika Evanthia. All you have to do is to go to a western union store close to you with the cash of €150.00 EUR and get the transfer done to the shipper's address given to you below. I am very happy to be assigned to tell you that the transaction is 100% secure and legitimate,We want to use this medium to Ukázat celý příspěvek

Ešte dopĺňam. Na paypal som si účet nezakladala....

AhojteDajte si na to pozor. Akurát aj mne písala z <monikaevanthia10@gmail.com>. Vymenili sme si asi 8 mailov.Aj keď som jej písal že iba osobný odber tak stále mala záujem. Predávam kočík na Bazoši a kontaktovala cez SMS.Po tom čo som si teraz prečítal končím s komunikáciou.Ďakujem

Žiadny strach nič vam neurobia, len skušaju ľudí aky su hlupy :)

Ludia ja viem,ze som hlupa ale ja som taka Pi** ja som jej naletela,je bohata o 200€ s tym asi nic nespravim vsakze 😭😭

simonkabognerova1996@gmail.com poslite mi odpoved na email :( som zufala

Yes. i had that e-mail too. When i went to westernunion they said that that Monika Evanthia is liar and do not do anything with theses matters. so that i must not send them any money.

Ja som im naletela ,tiez som mala na bazosi ze predam kocik a ona ma podviedla :'( reci typu ze som hlupa piste kludne lebo som naozaj hlupa,co mam teraz spravit lebo som v troskach

Uplně stejné - pán se zas probudil po roce klidu.My Lawyer have just completed the Payment and i am sure you have received confirmation from PayPal... I want you to confirm the pick up address so that the pick up can be arranged, the merchandise would be picked up after you have gotten your money by World Wide Courier which I've been using for a while and they're very reliable. I made an extra payment 7,500.00 CZK and i am sure you noticed that, you'll have to send the extra amount to the Shipping Company Headquarters through Western Union right away for the Pick Up Fees... This can be done from the post office, as they usually have a Western Union outlet there. Here is the info needed to send the money through Western Union... Agent Name: Stephen DavidSurname: JamesAddress: 1401 Petersburg City: HarlowZip code:CM186QSState: Essex.Country: United KingdomI am sure you have all my name and address for all documentations regarding the merchandise, and all other documentations should be prepared by my Pick Up Agent.I advice you to check both your inbox or junk/spam folder for the payment confirmation message.. It's Nice Doing Business With You. Get to mail me back soon with your confirmed Pick Up Address...Thanks..Here is the copy of my ID i will like you to send me yours.samožrejmě dodal fotku občanky

pretzjozsef@outlook.comZahájení komunikace: I am satisfied with the condition and price and also i will be paying the PayPal charges (3.9%) directly from my account. Then you must send me your paypal email address if you already have an account, which is the e-mail address that you used in registeration or you can send me a request for paypal money, so I can proceed with the transfer. Once I complete the transfer would like to get in touch with my transportation and arrange for pick-up, so that they can come to pick up after you have gotten your money. I will need your home address and mobile phone number to arrange for pick-up.So kindly get back to me with their PayPal details like this belowFull Name:PayPal Email:Phone Number:Price Address:Thank you.

jakýkoli email který není service@intl.paypal.com je podvodný

Dobrý povolení mohou stě poslat Malá Mořská víla. Adresa na Kopřivnická 615 Praha 9 Letňany budu tam neděli. S pozdravem Ondřej Hoblík

My malem dneska naleteli, jeden klik od poslani, jeste ted si s nema pisem, aspon musi castej chodit na postu si to vyzvednout :D , chteli poslat penize pres western union na jmeno: We are contacting you regarding your pending transaction with Mis Mayer Monika, We are still expecting to read from you regarding the transfer of the transport charges to the transport agent at Western Union so we can proceed with the verification process and fully credit your account immediately.Transport Agent : World Wide Courier :First Name: AyseLast Name: OgutCity: IstanbulState: IstanbulPost Code: 34000Country: TurkeyYou are required to send the Western Union information as Requested below.(1) Sender's Name;(2) Receiver's Name;(3) Sender's Address;(4) MTCN;(5) Amount Sent;(6) Western Union Receipt;Note: You can contact us By Clicking Here if you have any question(s). We shall be expecting to read from you as soon as possible.Thank you for using PayPal Online Payment.Sincerely, PayPal Help Team.Inline image 1

Ráda bych přidala dalšího podvodníka : andrew0915@live.com

Dobrý den, mému příteli se stalo totéž, nicméně jeden z e-mailů byl zajímavější, neb podvodník, který obvykle komunikoval z adresy gregnewman531@outlook.com, vložil následující podpis:"Let me know once it's done, Waiting to read from you soon.Best Regards.VKVojtěch Kůrka <vojtaa21@email.cz>"Vzhledem k tomu, že podvodník je tedy pravděpodobně Čech a jak vidím, tak nejde o ojedinělý případ pokusu o podvod, bych ráda situaci řešila přes oficiální místa. Jistě chápu, že primární zodpovědnost "nenalítnout" na podobné maily je na nás, nicméně nemyslím, že takové jednání je v rámci zákona a jsem znepokojena, že si někdo tohle k ostatním vůbec dovolí.Nemá někdo z Vás s nahlašováním podobných událostí zkušenost?J.

Pozor i na Service@paypal,com <service@pay-transfercash.com>Teď se ze mě snaží vymámit balíček s tím, že až jím dám číslo balíku, tak převedou peníze na můj PayPall účet. Ještě, že je tu tahle diskuze, potvrdilo se mi moje podezření.Díky

Taky bych se rád přidal do diskuze. Pozor na trakofrancky@gmail.comzemě: Španělsko město: villar del arzobispo (valencia) adresa: vicente aparicio no10 PSČ: 46170 jméno: francky levane telefon: +34602348004Bohužel moje prvni zkušenost s posíláním balíku do zahraničí a platbou přes PayPal. Email z adresy service@pay-transfercash.com s potvrzením, že kupující peníze odeslal, ale systém čeká na Sledovcí číslo zásilky. Stále stejný scénář! Tak opatrně!PS: naštěstí se balík podařilo včas stáhnout z dopravy :)

Tak ted si dopisuji s linda levane Od: linda levane <lindalevane911@gmail.com>tady je moje adresa země: Španělsko město: villar del arzobispo (valencia) adresa: vicente aparicio no10 PSČ: 46170 jméno: francky levane telefon: +34602348004chtěl (a) po mě taky číslo zásilkypřišli mi falešné emaily z paypalService@paypal,com (service@pay-transfercash.com)a teď si píšeme já ho trošku tahám za nos (že jsem to poslal a tak), mám chvíli čas, tak co by jsme nepokecali.SAMOZŘEJMĚ JSEM NIC NEPOSLAL.POZOR NA VÝŠE UVEDENÉHO PODVODNÍKA

Dobrý den, dnes mě kontaktoval na inzerát stejný podvodník. Adresa je totožná a chce k údaje k platbě skrze Paypal

Jo ještě jsem zapoměl jednalo se o prodej hodinek za 6000,- Kč na Sbazaru.Zaslal jsem dotaz na paypal jestli je ta falešná emailová adresa jejich? ANo a přišla mi úplně nesmyslná odpověď na něco úplně jiného asi z nějakého automatu.Jo a toto mu pošlu až mě to přestane bavit:ještě jsem zapoměl poslal jsem naši emailovou komunikaci na: Policii české republikyEuropean Union’s law enforcement agencyUnidades especializadas del Cuerpo Nacional de Policía

Právě teď mi přišlo tohle:Hezký den.levanedante@gmail.com zaujala vaše nabídka „Chytré hodinky Hugo Boss Smart Classic jako nové“:ahoj. je to ještě na prodej?

Prodávám je za 6000,-psalon:jaká je konečná cena, kterou chcete prodat?já:9500,-on:cena je v pořádku a mám zájem o koupi. můžete mi říct náklady na odeslání dhl express .. protože jsem ji koupil za svůj zvuk. Dejte mi prosím vědět náklady, protože budu platit za poštovné.já: 4500,-on:dejte mi prosím celkovou cenu + DHL expres do Španělska, takže mohu provést platbu nyníjá:24 550,-Kč teď chvilku takticky mlčí dopíšu potom

Tak už píše OK, díky za pochopení. Přijímám cenu a já ji budu kupovat. pošlete mi svůj Paypal účet, jak je uvedeno níže, za platbu.a já:Celková cena včetně vysokohorské přirážky je: 48450,- KčJe to OK?zatím se neozval

Ahoj, chtěla bych varovat před další podvodnou e-mailovou adresou od „PayPalu” service@intlpaypal.com (liší se od skutečného pouze chybějící tečkou mezi intl a paypal). A podvodný uživatel, který ode mne chtěl na internetovém bazaru koupit skříň, jež mi údajně měl zaplatit přes PayPal účet včetně dopravy, má e-mailovou adresu benanita935@gmail.com. Jelikož mi „poslal” peníze za skříň i na dopravu (přišel mi do spamu podvodný e-mail), tak jsem měla odnést asi 7 500,- Kč do banky a poslat to na jistou adresu. Samozřejmě jsem nic z toho neudělala, a tak mi přišel výhružný spam od „FBI”, že pokud nezaplatím, tak mi zablokují účet a tak..Radím vše hned nahlásit na spoof@paypal.com a pokud máte na PayPal účet, tak změnit heslo a raději odebrat kartu, kterou máte k účtu přidělenou. :)

Ahoj,také jsem narazil na toho podvodníka. Chtěl od nás koupit kočárek a pochopitelně poslat peníze za dopravu přes Money gram. Psal z adresy: hanaluk5555@gmail.com, "Pay Pal" maily chodily z: service@service-notificationsdept.com a poslední email od "FBI" přišel z police_fbi_anticrime@mail2europe.com Pokud máte chuť, doporučuji s ním chvilku hrát tu hru (pochopitelně neuvádět žádné pravdivé info), dokud vám nepošle ten mail z FBI. To je asi největší sranda a řezal jsem se u toho smíchy

ZdravímAdresa PayPal admin@emalo.onice.ioje zřejmě také falešná.Přišel mi z ní už několikrát meil ve stylujsme zaznamenali významné změny ve vašem účtu "Váš účet byl omezen, dokud nebudeme slyšet od vásdrahý uživateli,Zjistili jsme, že na vašem účtu je nějaká neobvyklá aktivita a jsou znepokojeni možným neoprávněným přístupem..Potřebujeme vaši pomoc při řešení tohoto problému a pro vaši bezpečnost jsme dočasně omezili to, co můžete udělat s vaším účtem, dokud neprovedete akci..Přihlaste se do účtu PayPal a proveďte kroky potřebné k opětovnému zabezpečení účtu . , stačí kliknout na tlačítko níže...a POTVRĎTE NYNÍ.

Mě se teď děje to samé. jackmark1980@gmail.com se mi ozval přes sbazar na koupi, taky to chtěl přes PayPal a taky poslat platbu za dopravu přes Western Union. Já bohužel skoro nalítla, kdyby mi nezavolala paní z Western Union a platbu mi nezrušila, přišla bych o 15000 Kč. Ujišťovala mě, že se jedná o podvodníky. Email od "PayPal" mi taky přišel z emailové adresy service@paypal.com - po otevření je skutečná adresa servicepaypal@transferintlhelp.com nebo paypalpayment@onlinetransfer-service.com. Navíc mě kupující ujišťoval, že mu platba nejde zrušit. Když jsem poslala potvrzení o platbě do odpovědi emailu, nikdo mi neodpověděl. Jakmile se jim ozval kupující, najednou mi posílali email. Teď už jen zkouším kdy mu dojde, že jsem ho prokoukla. Pořád se mi snaží dotlačit k platbě přes Money Gram, když WU mi zrušili platbu. Je opravdu hodně hloupý, protože přes 3 emaily mu to stále nedošlo. Sám mě ujistil svým podvodem, protože velmi rád psal předmět emailu velkým písmem a !!!. Když email z "PayPal", který jsem dostala po tom, co mi informovali o podvodu, obsahoval předmět velkými písmeny s !!!, bylo mi to hned jasné. Dnes mi již poslal výhružný email za "PayPal" s tím, že porušuji Federální zákon a mám 24 hodin na zaslání platby. Zprvu mě to vyděsilo, ale oni jsou ti co podvádějí. Akorát jsem přišla cca o 700 za platbu kartou přes WU a rozdíl v kurzu při odeslání a refundaci. Ale tolik mě to nemrzí, protože vím, že ti haj*lové z toho neuvidí ani korunu. Co mi štve je, že budu muset dál nabízet ten zpropadený porcelán :DBacha na adresáty, mám hned tři ;)First Name: AdewaleOther Name: QuadriLast Name : AjibadeName: Ajibade Abiodun SalamiCity: MabellaState: MuscatZip code: 00113Country: OmanName: Onasis AgyapongCity: DeiraState: DubaiZip code: 375851Country: United Arab Ukázat celý příspěvek

Bohužel jsem také naletela. Dávejte si pozor na paní která píše z e-mailu linastofirova162@gmail.com. Pořad po mě chtěla abych si stáhla viber aby jsme se rychleji domluvily. Chtěla si odeme koupit mobilní telefon a ze to zaplatí přes paypal ale já ho nemám založeny to po mě ani nechtěla. Pak mi přišel e-mail od service@paypal.com ze mám potvrdit jestli chci peníze přijmout a uhradit poplatek 8000,- jelikož jsem blba a nemám stim žádný zkušenosti poplatek jsem uhradila na western union. Přišlo mi potvrzení a ze to mám poslat na ten paypal paní byla velice neodbytna pořad mi psala a volala. Přišel mi e-mail ze je všechno v pořádku a ze do 5 hodin se mi peníze pripisi na účet. Asi po hodině mi přišel další e-mail ze se vyskytla chyba a ze musím zaplatit poslední poplatek a to 13000,- což jsem odpověděla ze tolik peněz už nemám díky bohu na to mi odpověděli ze pokud to do hodiny nezaplatim tak to předají místní policii zahájí soud a bloknou mi účet. Paní na mě velice naléhala ze si mám půjčit od známých nebo rodiny. Napsala jsem ze platbu provedu druhy den ráno. Mezi tím jsem jela na policii a všechno nahlásila. Druhy den ráno mi paní hned psala jak jsem na tom tak jsem ji napsala ze peníze určitě posílat nebudu a ze jsem to nahlásila na policii. Na to mi odepsala ze dobře když jsem ji řekla ať mi pošle ty peníze zpět a ze je to podvod atd. tak mi řekla ze jsem blázen. DÁVEJTE SI POZOR A NIC NEPOSILEJTE 😢

Mne tiež písala vcera linastofirova a taktiež odomna chcela peniaze a vyhrážala sa my policajtami je to podvod !!!

Mne linastofirova napísala sms v anglickom jazyku s tým ze pokiaľ je moja ponuka aktuálna, mám jej napísať mail. Na sms sa odpovedať nedalo ale ajtak by som jej nebola odpisala. Samozrejme som vygooglila jej mailovú adresu kde mi vyskočilo hneď že je podvodníčka čiže som ihned blokovala kontakt. Dva dni mi vývolavalo cislo+421903132256, pozor aj na tohto ďalšieho chorého cloveka ktorý nemá nič iné na robote iba ľudí obťažovať, blokla som aj jeho nakoľko to je tiež podvodník podľa diskusie ľudí a aj podľa mojich skúseností nakoľko iba dvihne a počúva potom zloží. Čakám koľko dementov sa mi ešte ozve.

Myslím, že je možno rozšířit o jméno Sanders Allen s majlovou adresou: sandersallen105@gmail.com. Má sice dle googlu skutečnou adresu v Dubaji, ale jeho dopravce nemůže googl najít. Chtěl po mně jako úhradu za dopravu 12000Kč s tím, že paypal po obdržení potvrzení od Western Union uvolní zbytek. Adresa, z které píše PayPal je shodná: service@paypal.com

Taky mě oslovil. Inzeroval jsem prodej na bazaru a lákal ze mě informace o účtu a adrese. Díky za zprávu, přestal jsem s ním komunikovat.

Stejná zkušenost, inzerovala jsem přes Aukro.

Toto je podvodna emailová adresa? service@paypal.com

Dobrý den,Nemáte někdo zkušenost, jak postupovat, když jsem bohužel naletěla tomuto podvodu a peníze zaslala? Vypadalo to vše věrohodně, pán mi poslal i fotku své občanky. Fakt nevím, co mám teď dělat..

Taky mě psal na S bazar.Stejný scénář.Ztratil jsem s ním 2h života psaní o ničem.No tak za 3 dny jsem nahodil udici na tu jeho adres z druhého emailu. jestli trvá zájem o kočárek za 4000kč tak mu ráda nechám.Ani ho neviděl a byl spokojenej s nabídkou a bude platit s pay pal no stejnej scénář.tahal jsem ho za rypec celý den byl rozdrážděnej nasratý budu platit turec.měnou,a že až pšijede agent z lodí a námošnictvem budu čekat na adres u břehu u levýho toku Labe at,.no nic nestačil ten den tolik lidí podvést LOTR a to splnilo účel.

Z této e-mailové adresy frantrato0@gmail.com me kontaktoval nejaký “retard” jelikoz reagoval na muj inzerát následovně:1. zprava: ahoj. je to ještě na prodej?2. Zprava: jaká je konečná cena, kterou chcete prodat?3. zprava: cena je v pořádku a mám zájem o koupi. můžete mi říct náklady na odeslání do Španělska s dhl express .. protože jsem ho koupil za svého syna. Dejte mi prosím vědět náklady, protože budu platit i za poštovné.Předpokládám (jsem si jistý), ze ten průběh by byl stejný jak tady popisujete a jedna se o podvod probíhajici skrz paypal. Díky všem co tady přidáváte příspěvky.

Tak se mě pokusily podvést. Stejný scénář jako u všech ostatních. Paní Margaretha Carmen magarethacarmen001@gmail.com mi vyhrožuje že má mou adresu a bude podnikat kroky na moje dostižení. service@intlpayservice.com mi vyhrožuje FBI tak jsem to poslala přímo e-maily poslala přímo PayPal a paní jsem napsala že jsem to poslala přímo PayPal a nahlásím to policii České republiky. Tak jsem zvědavá co mi napíše, tedy zda se vůbec ozve.

Stejný email magarethacarmen001@gmail.com, měl zájem o kolo, psal že peníze zaslal na paypal, pricemz ja paypal nemam, trval na tom, ze musim zaplatit castku 4500 pres western union, aby paypal mohl vratit penize jemu zpet, absolutne nelogicke, vyhrozoval federalama, ze zna adresu domu i telefon (pritom jsme mu nic takoveho neuvwdli) takze ted jen cekame se zajmem na email od fbi nebo od paypalu :)

Je dobře, že zde o tomto emailu píšete. Také chce Magarethacarmen001@gmail.com ode mě odkoupit ps4. A teď si ten email hned bloknu.

Pozor!!! Nová adresa ervinsedic101@outlook.com. Včera chtěl od nás koupit motorku, kterou inzeruji na Bazoš.cz. Úplně stejný scénář prodeje, jak popisují ostatní. Díky za tuhle diskuzi!

Přidávám další podvodný email: anttijuhana30@gmail.com alias Ristimaki Antti Juhana - tváří se jako finský občan. Napíše info, že má o předmět zájem a pošle o 6.500 navíc, které mám jako poslat přes WU nějakému jeho agentovi do Nigérie, poté se mi mají uvolnit na PayPal celkové peněžní prostředky - cena předmět + avizovaných 6.500 Kč.Dále pak chodí emaily z paypalservice@transferintlhelp.com a paypalagency@onlinepaymentapprove.com kde požadují platbu předem, následně vyhrožují, že mám peníze poslat.

Ano, přesně toto prožím od 1.12., zboží bylo vytipováno na aukru. Totožný scénář.

U mě stejně, akorát poštovné chce 6000 Kč. Prý peníze poslal a žádné nevidím na účtu.

Ano, dnes jsem se s tím to člověk také setkala. Napsala jsem ze pokud me bude stále kontaktovat předám vše na policii. Jedna se o podvod! Níže jeho údaje z jaké adresy píše: ristimakiantti1@gmail.comName: Ristimaki AnttiAddress: Sörnäisten rantatie 13 CCity: HelsinkiState: Uusimaa regionCountry : Finland

Díky za varování, málem jsem jim také nalítla

Přidávám další podvodný e-mail ristimakia44@gmail.com, podobné nabídky, platba přes PayPal. Ristimaki Antti juhana.

Díky! Právě mi tato "osoba" napsala.

To samé z této adresy:ristimakianttijuhana08@gmail.com

Dnes jsem se s tímto setkala také, projevil zájem o koupi, poslala jsem podklady k platbě, ale s dotazem, že neznám částku k zaplacení, protože neuvedl počet ks, které požaduje. V zápětí jsem narazila ne webu na informaci, že je to podvod, během 5 min. jsem odeslala zprávu, ať neplatí, že je zboží vyprodané. Co mám dělat, pokud zaplatí nějakou částku? Mám vše nahlásit bance?

stejné jméno jiny email. Chce poslat dodávku balíkovou službou do Finska.Ristimaki Antti Juhanaristimakiantti50@gmail.com

Taky mi ten šmejd napsal a chtěl, abych mu uvedl platební údaje. Pozor na to..

Stejné Emaily přišli i mně ( od paypalservice@transferintlhelp.com), kde si mé zboží na aukru vytipoval údajně Belgičan. Peníze chtěl posílat dopravci se sídlem v Nigérii.Chtěl taky platbu přes WU.A následně mě falešný mail "Paypalu" upozorňoval, že transakce je bezpečná a že všechny peníze, co mi tzv. poslal na fiktivní paypal budou uvolněny ihned po odeslání stvrzenky z WU.Bohužel jsem mu ze začátku naletěl a něco jsem mu zaplatil.... Teď si rvu vlasy, když mi kamarád, který kvůli tomu psal na skutečný PayPal, řekl že mu PayPal odpověděl, že se jedná o podvod.Tak jsem alespoň všechny maily poslal Paypalu na prozkoumání.Chodit s tím na policii mi přijde možná skoro zbytečný, protože je to prakticky moje blbost. Ale jsou teda opravdu vynalézavý.

Zdravím, velice děkuji za toto vlákno. Aktuálně jsem řešil jednoho zájemce z LetGo. Přišli mi 2x email z service@intl.paypal.com <service-paypal@transferintlhelp.com> s potvrzením platby a žádostí o zaslání peněz přes Western Union za dodání zboží. Teď jen nevím, zda ho poslat do háje hned, nebo si z něj dělat srandu že jsem již vše zařídil a potvrzení ztratil. Očekávám vyhrožování přes FBI, ale ta u nás nemá žádné pravomoce. Asi si z paní Henderson Elizabet udělám pěkné šoufky.

Ahoj mame tady dalsiho vyherce:Děkujeme za vaši odpověď.Mám zájem o nákup. Jak dlouho jste to vlastnil? Jaká je konečná cena?díkThank you for your reply.I am interested in purchasing. How long have you owned it?What is the final price ?Thanks Prislo to z Emailu: micheal.b100@gmail.comje z USA a chtel po me neco z LetGo.. stejny scenar - ze je z US a ze mu to mam poslat pres WU a PayPal mi to hned potom pripise na ucet... tak bacha na to..

Tak já dneska, koukám stejnej scénář. Zájemce o zboží na Letgo. Poslal email že zaplatil přes paypal o 2.000,- víc . Z adresy service@paypal.com a chybí poslední krok zaplatit dopravu 2.000,- komunikuje přes whatsapp, zkouší volat , ale vždycky to spadne. Když zaplatím v moneygram 2.000,- tak paypal uvolní celou částku. Tak to určitě...

Přidávám další dvě podvodné adresy u mě z LetGo: eriknuraj@outlook.com (platba přes PayPal, píše anglicky), jillcain5555@gmail.com (lámaná čeština, ale vesměs píše to samé jako anglicky)...............Dobrý den, mám zájem o koupi a chtěl bych ji získat co nejdříve. Budu rád, pokud můžete odpovědět na následující otázky: Jaká je konečná cena? Nemůžu to vidět, ale můžete zaručit, že je v dobrém stavu? Omlouváme se za příliš mnoho otázek. Doufám, že vás brzy slyším a udělám veškerá opatření pro dopravu do mého domu ve Spojených státech. Pokud je to možné, můžete mi poslat nějaké nedávné snímky položky

Chci varovat před podvodníkem jarkazemkova58@outlook.comVyhrožuje FBI, interpolem, a dokonce i českou policií, a zjistil jsem že mají hodně skenů občanek lidí z ČR tak když vám budou posílat sken občanky nejprve zjistěte zda je vůbec platná, zjistíte to na stránkách ministerstva vnitra, dejte pozor obtěžuji i po roce tak do spamu a nereagovat, policie s tím nic nemůže udělat byl jsem to zjistit.

Tak jsme dnes s manželem total naleteli. Dali jsme na Letgo prodej zboží, ozvala se nam zena z Polska, ze ma zajem-chtela tel. kontakt aby se mohla blize domluvit. Tedy pozor na tel.+1(615) 358 - 8738 . Nejprve jen psala, naledujici den volal muz se spatnou angličtinou (mozna Turek? Arab?), a velmi tvrde navigoval, ze nam poslal přes Paypal platbu, ze nejde vrátit, ze musíme do Western Union zaplatit dopravu kterou pripocetl k finalni cene. service@paypal.comChodilo nam plno emailu od Paypalu s navodem jak provest transakci, aby nam peníze od pana "cizince" prisly. Chteli jsme to cele zrusit, Paypal odpověděl ze to nejde. Chlap nam vyhrozoval FBI a byl velmi neprijemny. Jelikoz nemame tuto zkušenost, tak jsme prisli o 2800 Kc které jsme poslali do Nigerie (na jmeno DALE ADELAWA). Mela to byt tranzitni spolecnost - doprava. Davejte si prosim sileny pozor, je to něco nechutného ((((((( Zrejme pujdeme na Policii, zvorali jsme to.

To samé, pozor na ,,Indre Lezovič ,, email indrelezovic17gmail.com prodaval jsem na Letgo repráky za 3000 a psala mi tu samou pohádku co už tady je ,chtěla abych volal přes viber dokonce foto tam měla škareda blondýna ,ale určitě to nebyla ona . Celou noc jsem nespal a promitalo se mi v hlavě co dělat ,a to mi došli emaily z paypal že musim zaplatit 3200 lodní společnosti jinak posílají FBI a také keci,no řeknu vám že než jsem ráno našel tuhle debatu tak jsem byl jak zaraženy.Děkuji za tohle vlákno hned se lepší dýchá.já jsem naštěstí nic neposlal ,ale už jsem měl na mále, diky vláknu.Já dal číslo účtu ,ale zapoměl jsem mezinárodní před kod. taky dobře.Také jsem poslal na paypal kopii vyhrožujícího emailu,napsali ,že to prošetří.Dnes ráno už psala ,tak jsem ji odepsal,že jsem to dal na policii.a vymazal jsem aplikaci viber.

Ano, POZOR NA TAKOVÉTO E-MAILY!!!!ze service@paypal.com atdTento mi zaslala “zákaznice” z Francie, která chtěla ode mne něco koupit a požadovala provést platbu přes PayPal, ovšem její PayPal nemá se skutečným PayPal nic společného i přesto, že loga, kolonky a vzhled vypadají naprosto důvěryhodně. Dokonce neváhala vytvořit si i adresu, na kterou má být zboží zasláno. Proto je také dobré si zkontrolovat přes Google Maps, zda taková adresa vůbec existuje. Přímo na bankovní účet platbu zaslat odmítla. Pro příjem plateb doporučuji u PayPalu zřídit váš osobní paypal.me !!!Dejte si skutečně pozor. Čtěte každou řádku takovéhoto sdělení, ten podvod je naprosto perfektně vypracovaný. Pokud vyplníte údaje, které jsou po vás požadovány žádná platba vám nepřijde, naopak vaše kreditní karta nebo debetní karta bude zneužita a peníze odčerpány. Pokud nerozumíte jazyku, ve kterém je sdělení o platbě (kterou vám někdo udajně poukázal) napsáno celý text zkopírujte a použijte Google překladač. Definitivně ale kontrolujte svůj PayPal účet zda v něm máte odkaz na příchod takovéto platby. Nikdy nic dalšího nikomu do e-mailu nevyplňujte, váš PayPal veškeré informace od vás již má, takže je nikomu dalšímu neposkytujte! Toto přišlo mě :Flore Pia florepiaa@gmail.comKomu:ZDE BUDE VÁS EMAILKopie:ZDE BUDE VÁS E-MAILURGENT : Flore Piaa viens de vous envoyez €390,00 EUR ✔PayPalFlore Piaa vient de vous envoyez €390,00 EURNo de transaction : 20U53603MA554170GBonjour Chere(e) ZDE BUDE VAŠE JMENOBonne nouvelle :Perrin Flore vient de vous envoyez €390,00 EUREn savoir plus Cliquez ici pour payer immédiatement avec PayPal !Carte BancaireVisaMastercardAmerican ExpressDiscoverPayPal Carte Ukázat celý příspěvek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s e-mailem popovanna884@gmail.com?Prodavala jsem na letgo notebook, a ozvala se at ji napisu e-mail. Ze chce pocitac pro kamarada a psala anglicky. Tak jsem si myslela, ze kamarad je z Ceska a ze to bude v klidu. Tak jsem ji dala blbec moje cislo uctu, respekt. IBAN. Potom mi zacala psat at ji to poslu nekam do Nigerie a ze platba je poslana pres paypal a je ale nekde "sekla" a ze se ceka jen na me az poslu doklad o zaslani zbozi a ze mi ihned penize pripisou na ucet. Tak jsem psala, ze co to ma znamenat, ze tomu nerozumim. No a pak mi zacali psat z paypal, z e-mailu e_quickpayservices@accountant.com , ze cekaji na ten doklad a pote se mi pricte castka na ucet. Ted mi zasilaji e-maily, ze jestli nebudu jednat, ze to bude resit Interpol a ze mi zamrazi ucet. Nevite co mam delat? Jestli mam zajit na policii, nebo jak jinak to resit? dekuji

Dobry den,vcera se mi stalo uplne to stejne akorat z jineho emailu a ted mi pise ze to bude resit FBI castku mam take blokovanou udajne, muzu se zeptat jak jste to vyresila? Mam to prestat resit?

Nijak jsem to neresila zatim. E-maily mi prestali chodit, pokud mi jeste nejakej prijde budu to resit na policii.

Ahoj, stalo se mi to samé a nevím co s tím dělat. Krom toho to ignorovat. Nic jsem špatně neudělal a žádné peníze od dotyčné osoby mi nepřišly.

Určutě je dobré to nahlásit na stránkách paypalu jako FRAUD na: https://www.paypal.com/cz/smarthelp/contact-usPak zaslat ten podvodný email na: spoof@paypal.comVíc info zde: https://www.paypal.com/cz/smarthelp/article/how-...

Zdravím, mám ten samý problem, jak to nakonec u vás dopadlo?

Mám ten samý problém, jak to u vás nakonec dopadlo?

a nejses ty blba...???

Díky za tohle vlákno a upozornění na: dzieciolkrzysztof531@gmail.com Přesný scénář - kočárek na LetGo, Polák chtěl ale zaplatit přes Money Gram za dopravu více než trojnásobnou cenu nabízeného kočárku (btw. podle jeho údajů bydlí 47 km odsud), pak se údajně peníze "uvolní". To mi začalo být divné a napsala jsem mu, že nic posílat nebudu. Tak teď mi prozatím vyhrožuje právními kroky. V potvrzení PayPal byly údaje nějakého Gruzince, údajně kurýra od World Wide service, který kočárek vyzvedne. Až nyní jsem narazila na tuto diskusi. Co se týká mých údajů, má vlastně jen číslo účtu. S tím snad mnoho nenadělá, ne?

Ahoj, jsem na tom stejně, díky, že tady všichni sdílíte! Prodávám jídelní set na letgo a take po mne chtěl Soren Anderson z Dánska odpověď na mail. Teď mi přišlo z adresy service@paypal.com, že budou uvolněny mé peníze, až zaplatím poplatky ještě vyssí než moje cena za dopravu. To mi bylo velmi podezřelé. No myslím, že Sorenovi ani odpovídat již nebudu, po přečtení vašich příspěvků. Děkuji

Jano, jak to pak celé dopadlo?

Zdravím, dnes mě také přišel podvodný email od Ristimaki Annti Juhana, kontaktoval mě v aj na základě mé nabídky prodeje zboží, ať mu napíšu aktuální cenu, pošlu foto atd...stejné jako ostatním... takže nová emailová adresa podvodníka pozor!!

Dobrý den, také mi psal email michelpaul823@hotmail.com, Ahoj, ještě jsi měl tuto položku k dispozici na prodej? Mám zájem o odpověď na můj soukromý email michelpaul823@hotmail.com. Okamžitě jsem vložila email do Googlu a vyjelo mi toho, a koukám že postup vsude stejný. Nahlásila jsem ho, zablokovala. A snad bude klid.

nevite nekdo jestli jsou to podvody emaily service@paypal.com service@transferfundx.com

Dobrý den. Tento uživatel michelpaul823@hotmail.com mi také psal. Hlásila jsem to už na policii. A také mi psal PayPal Services. Řekli mi at zaplatím částku na Alexandra olakanmi. Takže podvod

Ahojte, pridavam dalsie meno, na ktore si dajte pozor: Demilade Stilinski. email: damestilinski@gmail.com. Mna kontaktoval/a cez viber. Uplny podvod.

Taktiež chcem upozorniť na podvodníka vydávajúceho pod menom Demilade Stilinski. Táto osoba prejaví záujem o kúpu tovaru prostredníctvom aplikácie Viber a fiktívnej emailovej stránky service@intl.paypal.com a žiada o zaplatenie špedície a iných poplatkov. Nereagujte na tieto kontakty.

Pozor na Demilade Stillinski, vyhlada si vas cez viber, s tym, ze si chce od vas nieco kupit, a chce platit cez paypal. POZOR nanho, podvodnik, v ziadnom pripade neposielajte ziadne peniaze!! Lebo ich uz nikdy neuvidite.

prodavam na letgo.cz pocitacovou bednu a odpovedelmi jeden uživatel hadezitilo Váš inzerát stále na prodej? odpovědět co nejdříve na můj e-mail (ristimakia44@gmail.com) tak si na ten email davej te bacha

Obnovuji téma 🤦‍♀️ Na Letgo si mě našel pán prý z Finska, chtěl koupit kočárek a zaplatit za dopravu 5000,- přes WU.Pán se jmenoval Mejsnar Jan!! Stejný postup jako u ostatních, poslal obcanku, potvrzení o platbě a následně přišel mail z Paypal (paypal_service@onlnereflects.com)Pozor na to!

Mám stejný problém.Prodávám auto a taky mi byla udajně zaslána částka i na dopravu kterou mám poslat přez MoneGram ale na ukrajinu.Dotaz na zboží byl v češtině další konverzace v angličtině.Tedy jen ze strany kupujícího já psala česky.Už to mi bylo divný.Pak přišlo udajné potvrzení o platbě ale transakce dokončena jen do 99% Požadují poslat 19900.No nejsem blázen.Jen se chci zeptat kam to mám nahlásit aby jiní nenaletěli ? email ze kterého jde komunikace je saskovamil5@gmail.com a udajné potvrzení je z service@intl.paypal.com paypal@transferfundsterm.com

Dobrý den, Na Letgo jsem nabídla kočárek. Během několika hodin mi přišlo hned 6 zpráv, všechny v lámané češtině s požadavkem k další komunikaci přes email (pokaždé různé gmail adresy). Na první jsem “blbá” odpověděla, další už jsem hlásila Letgo jako spam.Jenže dva dny později mi na můj mail přišla odpověď. Paní Kathleen Ingram z Las Vegas měla obrovský zájem. Domluvila jsem se s ní na platbě přes účet, ale pak mi začaly chodit maily od zásilkové služby Parcel2go a od Paypal (service@intl.paypal.com). Vše vypadalo hodně důvěryhodně než jsme se dostali k platbě.Též po mě chtěli platbu za dopravu předem (511 usd) a že mi pak uvolní celkovou částku na můj účet. Ale hlavně všude psaly platba Cash, do not pay online! Přes nějaký Money Gram. Po určitém dohadování kdy jsem vyjádřila nesouhlas s takovym postupem mě ještě zkoušeli poslat do prahy k nejakému BITcoin platebnímu terminálu a pak zase poslat platbu na jiny účet bůhví kam a hlavně hrozně tlačili na čas aby se to o víkendu ještě stihlo. To bylo dost podezřelé. Pak mi ještě z paypal nějaký Richard Smith v emailu zakázal komunikovat s prodejcem. Naštěstí jsem vše průběžně konzultovala s manželem a společným rozumem jsme dospěli k názoru, že to hodně smrdí. Všem adresám jsem společně v jednom mailu odpověděla, že nesouhlasím s jejich podmínkami a způsobem komunikace a že odstupuji od prodeje. Zatím naštěstí žádná výhružná odpověď nedorazila ALE PROSÍM DÁVEJTE SI POZOR. ZNÍ TO OPRAVDU DOST VĚROHODNĚ, než začnete klást otázky či odpor.Připojuji několik přikladů co mi přišlo:Dear Alice, You have received a PayPal Instant Payment of $1,891.00 USD from Nancy Graves. TRANSACTION STATUS : TEMPORARY ON HOLDAs mentioned in the receipt of Payment and as per PayPal Merchandise Payment policy, we have fully debited the the total Ukázat celý příspěvek

Ano , mě také psala ta samá paní Kathleen takže jsem také nic neplatila 😝

Dobrý večer...Děkujeme za vaši recenzi...moc nám pomohla... Paní Kathleen z LA po nás též chtěla zboží přes PayPal, money gram... Převzetí zboží měl vyřizovat agent z Ukrajiny .. a měli jsme poslat 411 USD na přepravu... Bylo nám to podezřelé...paní jsme zkoušeli volat přes Whats upp...nebrala to,pouze psala... Takže vy ostatní určitě si dejte pozor ...

Mým rodičům se to také teď stalo. Prodávají karavan a ozval se jim člověk pod jménem Marb Margarete. Ozval se v češtině a rodiče, protože anglicky neumějí mu taktéž v češtině odpovídali. Dohodli se na částce a údajně si pro karavan přijede přepravní agent, ale chtěli po mých rodičích 1,880.00€ na přepravu. To zamítli a tento člověk následně psal, že peníze již poslal, že je PayPal drží a pokud mu neodešlou příslušnou částku, podnikne právní kroky a přišel email i od "paypal" tedy od paypal@transferfundsterm.com která má být falešná. Odepsal jsem následně za rodiče už v angličtině, že nic nepošlou, že jsem psal i na PayPal a že obchod se neuskuteční. Následně jsem dostal odpověď v angličtině, že se nemusíme bát, že máme zaplatit jen ten poplatek a vše bude v pořádku. Odepsal jsem ale, že jsem si zjistil, že email, že kterých chodila upozornění, je falešný a že pokud i nadále bude otravovat, bude vše předáno Policii České Republiky. Odpověď už jsem nedostal.

Teď mi také přišel e-mail od Margarete Marb, naštěstí jsem při podivné zmínce o paypal včas vygooglila a končím komunikaci. Diky za upozornění.

Potvrzuji, že jméno Marb Margarete <garete.mm367@gmail.com> je podvodník, který se snaží vylákat z lidí peníze. Vyhledává své "oběti" přes inzeráty a Annonci, následně předstírá zájem o koupi, zejména dražších věcí. Dál nevím, protože jsem ho poslal do pryč.

Tak už mi taky vyhrožují FBI

Přidávam dalsi podpodný mail jitkapouchova200@gmail.com:) finský občan z Nigerie pro predmet posle agenta;) tak snad se nekdy dockame;)

Tento email mi taky přišel když jsem prodával telefon tak mi přes tento email psal

Tak jsem dnes take byla ta “vyvolena” na letgo. Jmeno Sandra Alex, emailova adresa sandraalex0123@gmail.com. Dekuji za tuto diskusi ;)

Dobrý den, dnes jsem takto také nalítla. Chtěl poslat sedací soupravu do Finska. Nakonec chtěl moji adresu kam má poslat kurýra. Tak jsem mu ji blbec poslala. A chtěl i bankovní spojení. Nakonec mi přišli z podvodného pay pal účtu potvrzení o platbě a že má dojít do western Union a zaplatit 400 euro do Nigérie, připojují proto také podvodný email. luciesemkova58@gmail.com... Podávali jste trestní oznámení nebo něco?

Dobrý den, dnes jsem takto málem také naletěla, ale naštěstí peníze jsem neposlala..Přišlo mi několik výhružných e-mailů, máte v plánu nějak postupovat?Děkuji

Normálně se nikam do diskuzí na internetu nepřipojuji, ale po tom, co tu čtu a co se mi teď stalo, musím. Dala jsem na Letgo inzerát, že prodávám vozík za kolo za 12.000,-. Ozval se mi nějaký Erik Anderson, který pak poslal 18.500,-někam do "úschovy" PayPal a já mám zaplatit za dopravu 6.500,- .Pak prý payPal peníze uvolní mě. Na mém účtu PaPalu nic není, založila jsem si ho kvůli němu před týdnem. Včera jsem účet zrušila, aby tam případně nemohly přijít žádné peníze. Víc nevím, co s tím. Ale snad už přestane psát. napsala jsem mu, že mu nic nechci prodat, podvodníkovi žádné peníze posílat nebudu a ať na mě svoji FBI klidně pošle. Že půjdu na policii pošlu na něj KGB. Mám zatím asi 6 hodin klid, snad dá pokoj....Emaily z payPalu chodí z service@paypal.com.Napsal mi toto:I have just receive an alert from PayPal Customer Care with the confirmation email that the payment has been made,a total of Kc18.500CZK was sent Kc12.000CZK for the Board Purchased and the extra Kc6,500CZK for the shipping charges and am sure you notice that,,so make sure you send the money to the address below via Money Gram. Transport Agent : Parcel 2go Courier Shipping Company :Name: Heini Paajanen City: eagle post code: 48100 Counry: finalandWith the issue of my details,transferring the name of ownership and signing of all paperwork will be done by the pick up agent so you don't have to worry about that.My shipper would be coming around to your area to have the good pickup once you have sent the shipping charges fee to them,as I need you to let me know what time you want them to come for the pick up . I advises you to check your Inbox or your Junk/Spam mail in case you did not get the confirmation email from PayPal yet..I will be waiting to hear from you once the money has been sent to my shipper.Thanks for the business service@paypal.com Ukázat celý příspěvek

Dobrý den mám ten samý problém, právě to řeším s pravým PayPal. Snad jím zatnout tipec

Také mám tento problém , chodí mi pořád dokola upozornění, výhrůžky atd 😣

stejná zkušenost e-mail k kterého to chodí:service@paypal.com<paypal@servicehelpteam.com>nejdřív zaplatit přes agentovi přes Money Gram ale zapomněli že ten požaduje svoje ID které mi nemohli dát protože ho neměli.Ani pořádně nenapsali kam se to má poslat.Pak to změnili a poslat peníze na účet do banky v Británii.Jinak neuvolní převod peněz.Tak jsem udělal stejnou věc,poslal jsem jin potvrzení z banky že byl zadám převod. Peníze nikam ale nejdou.Tak uvidím co bude dál.E-mail jsem nahlásil přímo na PayPal aby ho prověřili.Email toho člověka co chce koupit věci přes bazar je :Pedro Roberto<pedro.roberot9580@gmail.com>Tak si dávejte pozor kdyby se s tím někdo setkal.

nezatrhnou před týdnem jsem jim poslal dotaz účet u nich nemám a přišla mi odpověď at se přihlásím ke svému účtu a vyřeším to na jejich podpoře.Co mám řešit když účet u PayPal nemám,Kašlou na to je jim to jedno.

Ano také přes Bazoš, údajná paní Anne-Marie Christrup a také vyhrožováno fbi

Chci také upozornit na podvodný email dzieciolkrzysztof@gmail.com. pozval se na můj inzerát na Sbazar chtěl platit přes PayPal ten Já nemám tak chtěl číslo bankovního účtuPak psal že už poslal peníze a že poslal 7 500 navíc a že to mám zaplatit za dopravu pak mi přišlo z falešné adresy servce@paypal.com potvrzení o provedeni platby Dokonce mi poslali fotku své občanky určitě kradenéOdepsal jsem mu žádnému debilovi peníze posílat nebudu a že jdu na policii

Chci také upozornit na podvodníka.Vystupuje pod jménem Sebastian Kuhner a má email sebastiankuhner600@gmail.com. Chtěl si ode mě koupit věci na bazaru a přes PayPal poslal jakože platbu včetně dopravy. Částku za dopravu po mě chtěl převést přes MoneyGram na Ukrajinu - agent Robert Frank. Emaily za potvrzení platby přišly z service@intl.paypal.com paypal@transferfundsterm.comUšetřete si starosti.

Mam rovnaku skusenost, Sebastian Kuhner,vraj z Nemecka, komunikuje iba emailom v anglickom jazyku, chcel kupit odomna ram na bicykel. Ma mail: Sebastiankuhner@outlook.comTak isto chcel zaplatit cez paypal , suma nesedela, je to PODVOD!! POZOR!

Ahoj, mam podobnou zkusenost - asi stejny clovek chtel vec pres bazar a pak rychle pozadoval telefon, adresa, playba pres paypall, ze ai nekdo vyzvedne. Chtel vse hned a byl v komunikaci dost nalehavy. Hlasil se z adresy Sebastiankuhner18@outlook.comDoporucuju nereagovat. Mne to prislo dost mimo, tak jsem to stopla.H.

Moja skúsenosť s týmto, možno pánom, Stephan Greece. Toto je správa po údajnom prevode peňazí, ktoré má zadržiavať PayPal, kým nezaplatím 150€ dopravu prostredníctvom Money gram.PapPay účty, ktorými ma kontaktoval:- paypalverify@servicelinepay.com- service@paypal.comHello.Am very sorry for the late response, this has been due to work.. I have just completed the transfer and you should have gotten the confirmation email from paypal already... So i would be expecting to receive the address where the pick up would be made and i made an additional payment €150 for the Shipping Agent Pick Up Fee and i am sure you noticed that, according to paypal's policy you'll have to send the extra amount to the Transport Company through Money Gram right away,and then send the Money Gram Information to PayPal for verification, so the transaction can be finalized... Here is the info you need to send the fee to the Shipping Agent through Money Gram.Agent Name: Nash PaolaCity : LutskState: VolynskaPostal Code : 45603Country: Ukraine.All other documentations should be prepared by my Pick Up Agent during pick-up. I will advice you to check your inbox or spam/junk folder for the paypal confirmation email if you can't find it in your inbox ...It's Nice Doing Business With You.I expect your response soon,Stephan."westernubabank@gmail.com" z tejto e-mailovej adresy mi prišiel mail od pani Mária Daniel, kde mi poslali v prílohe dokument, kde vyžadujú moje osobné údaje.Snáď prostredníctvom tohto fórumu predídeme všetci týmto "obchodníkom".

Mě dnes přišel email: od id@user.com....Měli jsme důkaz, že se neoprávněné zařízení pokouší získat přístup k vašemu účtu PayPaI. Váš účet vám dočasně pozastavíme co nejdříve, abychom ochránili vaše informace před případným zneužitím s okamžitým účinkem. Proto potřebujeme vaši spolupráci, abychom vám mohli nabídnout bezpečnou službu.Poznámka: Měli byste poskytnout všechny požadované údaježe se můžeme ujistit, že jste právním majitelem účtuSamozřejmě hned spam... Jen pro zasmání

Tak ode mne chce něco koupit na aukru nějaký Pretz Csaba Jozsef z Maďarska a loudí nejen paypal adresu, ale i telefonní číslo, chce platit paypalem za věc kterou musí vyzvednout osobně - je to jasný podvodník !!!! Pozor na něj.

Zdravim,mne dnes kontaktovala Denisa Lezovic email denisalezovic105@gmail.com. Prodavam autosedacku a zakladnu pres bazos. Jiz jsem obdrzela email, kde zada o cislo uctu, jmeno, adresu.....Takze stejny postup. Dekuji moc za tuto konverzaci! Ukoncuji s ni komunikaci😤

Tereza Thomas. V emailu má miloslava2008abwesend.de a pak píše z terezatomas.12@gmail.com Pozor, posílá falešné reporty s hlavičkou paypal, v adrese je serivce@online-transfercash.com.

Mne dnes prisiel mail od sonalezovic162@gmail.com. Predavala som lodičky.Get back to me with the information below:Account Holder Name;Account Number;Bank Name:Phone Number:Amount:Email:so once i receive the details i will go ahead with the payment through my Bank account and then i will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for it to be Picked Up by the Shipping Company..Have a nice day.Nikto od Vás nemôže chcieť aby ste mu poskytli Vaše osobné údaje! Pozor na to.V prípade neoprávneného spracovania osobných údajov ide o trestný čin neoprávneného nakladania, ktorý je upravený v § 374 Trestného zákona.Ochrana fyzických osôb v súvislosti so spracovávaním osobných údajov patrí medzi základné ľudské práva. Najdôležitejší je rešpekt súkromného a rodinného života či uchovávanie citlivých informácií o ostatných. (GDPR)

Dnes se stalo i mě.pozor na indrevalkova@gmail.com Bohužel jsem poskytla osobní údaje, jméno, číslo účtu, telefon, mail.Ted se jen modlim, aby nebylo dále zneužito, poradíte někdo co s tím?

Na mě to zase zkouší simonavalkova162@gmail.com. Také jsem poskytla údaje jako vy, navíc si mě našli podle telefonního čísla na WhatsApp. Když po mě chtěli platbu předem za dopravu, tak mi docvaklo, že něco není v pořádku. Když jsem dlouho neodpovídala, "paní" mě bombardovala zprávama a dokonce i stále volala (nebrala jsem). Když mi začali vyhrožovat policií, trochu ve mě zatrnulo, jelikož jsem jim napsala, že ruším transakci (ale peníze byly jakože už poslány přes Paypal - ale zadrženy), našla jsem tuto diskuzi. A jsem tak nějak v klidu

Mě dneska vypršela platnost inzerátu - prodej kočárku přes Bazoš a tak jsem ho obnovila a do 5h mě kontaktovala přes SMS přes číslo 9996237 a to lámanou češtinou, které využívá Luxor pro vyřízení objednávky v knihkupectví...to mi přišlo divné...mám kontaktovat uživatele na email simonavalkova162@gmail.com... takže nic neřeším jde jak vidno o podvod.

Na mě to teď zkouší mail mnramona95@gmail.com. Tak na něj také pozor.

Ďalší pokus o podvod s PayPal logom - adresa service@intl.paypal.com !!!Záujem z Ameriky o ponuky na slovenskom “bazoši”.Oznámi Vám, že si zabezpečí dopravu. Na účet sa “snažil” poslať o hodné vyššiu sumu ako bola cena tovaru a pravdepodobne žiada cenu za dopravu zaplatiť, nebodaj vyzdvihne tovar a ste v prdeli, peniaze neuvidíte.Ešte šťastie, že som našiel Vaše Živé. cz

Další podvodníci píší z mailů cjoe6018@gmail.com , mariana42@altmails.com a joe01@altmails.com. Tvrdí, že peníze jsou na cestě buď přes PayPal nebo Lloyds Bank a Vy máte ihned poslat zboží. Mě uvedli tuto adresu: Full Name : Plesa Patrascan FlorentinaDistrict: VranceaCity: FocsaniZipcode: 620009Country: Romania Prosím Vás, nedělejte to! Stoprocentně o zboží přijdete a peníze nikdy nedorazí

Dobrý den. Také mi přišel, už poněkolikáté, mail, ohledně toho, ať provedu finanční transakci kvůli potvrzení zaslané částky, údajně z Německa. Poté, co jsem již poněkolikáté nereagovala, dokonce začali vyhrožovat, že to bude řešit FBI. Pozor na tuto mailovou adresu, tváří se docela dobře jako originál paypal...Buďte opatrní a hlavně nic neposílejte. PayPal nic takového nevyžaduje.

service@intransferservice.com NeumannA1@outlook.comDávejte si na něj pozor.

POZOR POZOR!!! další falešný zákazník na S Bazaruservice@intransferservice.comNeumannA1@outlook.comTeď si říká Andreas Neumann a vybavuje jeden ze svých domů v Rakousku, kupuje pouze mezinárodně...Už začali vyhrožovat a celkem drsně, chvilku jsem s nimi tu hru hrála, ale pak jsem jim řekla, že to zítra proberu se svým bankéřem a na schůzce bude přítomen i policista - finanční delikty. Hned napsali Good Bye, ale myslím, že to ještě nekončí. Blokujte je a nedejte se vystrašit.

Dobrý den, pozor na email samueljordan4550@gmail.comnaprosto stejný scénář jako zde čtu.

Přesně tenhle pán ode mne chtěl koupit postel. Děkuji za tuto stránku. Bylo mi to divné že mám něco platit já a ještě tak vysokou částku. Teď začal vyhrožovat.

Na inzerát se mi ozval stejný týpek. Můžu se zeptat, jak to s ním probíhalo a v čem jeho podvod spočívá? Jen pro zajímavost. Díky.

Ano, Andreas Neumann z Rakouska. Je to přesně tak jak píšete. Taktéž to teď v září na mě zkoušel na sbazaru. Samozřejmě údajná platba přes PayPal, kdy potvrzení bylo zasláno z emailu service@intransferservice.com a abych pro uvolnění platby zaplatil vratnou částku 5500 Kč. Hned jsem to utnul s tím, že na mě podá oznámení pro nepravdivé obvinění z podvodu.

Dobrý den, mohu potvrdit! Přes sbazar prodávám nějaké věci, v pátek mi přišel mail se zájmem zakoupení zboží, ale že si musím zřídit účet od paypal, o to jsem se pokoušela, ale přes víkend to nešlo. Už po druhé mi přišel výhružný mail, že po mě půjde FBI a dokonce, že pokud nezaplatím výdaje za zaplacenou dopravu, zavřou mě. Jdu na policii, protože nestojím o vyhrožování.

Porad to zkousiAhoj Zprávy z databázového záznamu ukazují, že jste obdrželi platbu ve výši 17,500.00 CZK z " Carr Scott". V souladu s platebními pravidly PayPal jsme plně odepsali celkovou částku z účtu kupujícího, který zahrnuje poplatky za vyzvednutí kurýra kupujícího. Musíte dokončit tuto transakci a získat prostředky schválené na vašem účtu odesláním 7,500.00 CZK Bitcoin agentovi Courier Company za přepravu nakoupeného zboží.Agent přepravní společnosti: Boyd Freight International Shipping Company....Vše, co musíte udělat dál...1. Nákup bitcoinů můžete provést online kreditní kartou z telefonu nebo počítače..2. Going to https://buy.moonpay.io/ poté klikněte na Koupit bitcoinové jádro pomocí své karty a poté vyberte částku, kterou chcete koupit v eurech nebo usd3.Vyplňte všechny potřebné podrobnosti požadované na další stránce a poté kliknutím na další zadejte své údaje o kreditní kartě a potvrďte platbu..4. Jakmile se k nám vrátíte s potvrzením vaší platby, budeme váš účet okamžitě ověřit a připsat na účet..Přepravní agent Bitcoin Wallet, kde bude platba provedena znovu, je následující:....Bitcoinová adresa: 1HYkgHaUq5KevZhKiehqPkvmbbi61BiF2w

Tak už píše i nám ... platby přes paypal jsme mu odmítli tak jsem zvědavá jestli na nás taky pošle policii :) kopie mailu:---------------------------------------Andreas Neumenn aneumenn@gmail.comDobré slyšet od vás .. Jsem docela spokojen s podmínkou a cenou., Kupuji jej do zahraničí do svého domu a bude vám platit prostřednictvím mého účtu PayPal na váš bankovní účet, tak se laskavě vraťte ke mně s vašimi úplnými údaji jak je uvedeno níže:Jméno účtu:Číslo účtu:IBAN číslo:Množství:Telefon:Adresa pro vyzvednutí:Očekáváte se na vaši odpověď s veškerými požadovanými podrobnostmi, abyste mohli pokračovat s převodem na svůj účet a po dokončení převodu se k vám vrátit,

Stala se mi stejná věc.. prodávala jsem nábytek na sbazaru, a kontaktoval mě Neumann Andreas andreasneumann5@hotmail.com. Stejný postup s čekající platbou od PayPal a převod část peněz za dopravu = vše z mailu service@intransferservice.com, s názvem service@intl.paypal.comPán psal i whatsapp. Takže postup naprosto stejný jako u Vás všech. Poslala jsem podvodný mail na spoof@paypal.comDávejte pozor!

Dnes to právě řeším a jakmile přišel výhružný mail jako by od paypal, bylo mi jasné že je to podvod a jsem ráda že mi to potvrzujete.....

Dobrý den, incident se stal i mě, taky jsem skoro naleťela prodávala jsem svoje plesové šaty! Paní/Pán či co pořád naléhal zaplatit 4500 za poštovné, pořád mi to nedalo ale psala jsem ji jakože pořád, když jsem ale napsala že jako peníze nepošlu vyhrožovala že mě dá před soud.... Díky tomuto příspěvku jsem nenaleťela, prosím lidi pojďte semnou a pojďme podat trestní oznámení tohle nikomu Nesmí procházet! Jestli do toho půjdete semnou napište mi.... Dávejte na sebe pozor!

Dobry den uzavřel jsem obchod s člověkem který je v německu posílá mi částku na paypal účet, z toho me přišel na email od ( paypal service@intl.paypal.com) sprava kde se píše že mám potvrdit příjem na bitcomu uctu aby me peníze přišli na pay pal odkazy tam mám :Níže je uveden podrobný návod, jak provést převod:1. Navštivte ve svém počítači nebo mobilním telefonu web https://www.moonpay.com2. Přihlaste se k účtu a začněte nakupovat (BTC) pomocí svého bankovního účtu nebo kreditní karty3. Zkopírujte a vložte adresu peněženky agenta vyzvednutí (BTC) a nakupujte pomocí své kreditní kartyCo si o tom myslíte me se to nějak nezdá

Také jsem měla dnes tu čest. Prodávám přes bazos.cz dětské kolo. Ozval se mi člověk, že by měl zájem, ať pošlu jméno a číslo účtu. Telefon měl z inzerátu. Pak mi přišla notifikace na e-mail, ať potvrdím, že souhlasím s transferem peněz - cena za kolo (4tis) plus náklady na přepravu (3,5tis). Zároveň mi psal přes WhatsApp jestli jsem dostala a potvrdila notifikaci od service@paypal.com. Číslo bylo polského mobilního telefonu. Když jsem se snažila s dotyčným spojit a mluvit s ním, zavěsil. Vyhrožoval, že poslal peníze a když neověřím transakci, bude si stěžovat na PayPal, že jsem ho podvedla, že mi poslal peníze. Nic jsem samozřejmě neobdržela...Vše jsem vymazala a číslo blokla.

Dobry den, bohužel sem naletel jako malej idiot a poslal jsem mu 33tisic da se s tím neco delat ? nebo už je to v prdeli? je mi s toho zle jsem s toho zdrcený prosím o pomoc

Bohužel sem naletěl ,nedá se už s tím asi nic dělat že ?

Dobrý den, prosím vás můžete mi prosím poradit jak udělat emailovou adresu?
Děkuji

Dobrý den obdržela jsem částku ale peníze jsou zadržené přišel mi e-mail že peníze nemůžu odebrat pokud si nezakoupim bickoin ve vyšší 100$ pák můžu peníze vybrat nevím jestli to od PayPal správa