» Poradna » O Živě.cz

PayPal - peněženka

Když kliknu převést peníze nebo propojit s bankovním účtem, anebo peněženku, tak mi to hlásí : /Při načítání vašich dat došlo k několika chybám. Zkuste to znovu za pár minut. Omlouváme se za případné nepříjemnosti./Už to je druhý den. Jestli to předtím fungovalo to nevím, mám to nedávno založené, teprve

Odpovědi na otázku

Mám ten samý problém

Taky to samé.

Požádej o pomoc podporu PayPal

Žádala jsem, je to ke všemu ještě v angličtině, raději bych volala na tel. linku ale nic takového jsem nenašla.už druhý den a neozvali se

Pokud jsi žádala správně, přišel ti automatický mail s řešením nejčastějších problémů. Pokud na něj neodpovíš, považují to za vyřešené - je to tam někde napsáno.je třeba odpovědět a znovu popsat problém, tím se to eskaluje k lidské obsluze.

ano, správně ale to byla automatická odpověď. To bylo jasné ale nebyla to odpověď, že jim to nefunguje

Musíš na tu automatickou odpověď reagovat. To je vše

Má to ted hodně lidí, je problém na jejich straně, i mně to dělá :)

děkuji za odpověď. Tak to zatím nechám být, až si to tam sami opraví.

Dobrý den, mám stejný problém. Je to asi plošné..

Paypal se většinou obvykle nejprve propojuje s platební (debetní) kartou a ta karta musí mít povolené platby přes internet. Nemáš náhodou kreditní kartu? Na nových kartách to bývá často zakázáno. Dříve se muselo na pobočku a požadat o povolení plateb. Dnes už by to snad mělo jít v IB.

mně to dělá i když žadnou kartu propojenou nemám, takže v tom problém 100% nebude.

Máš dokončený proces registrace? Tzn. máš zaregistrovanou emailovou adresu, která slouží jako ID uživatele, máš nastavený zdroj financování Paypal, ze kterých budeš platit (karta, účet). Proběhlo po založení účtu na Paypal ověření tvého účtu v bance? To bude taky jediný účet, kam budeš moci peníze z Paypal převádět. Pokud máš nový účet, může Paypal omezit částku, kterou chceš vybrat. Účet na Paypalu taky můžeš mít omezený, pokud se Paypal domnívá, že se na něm provádějí podezřelé transakce, nebo pokud byly uvedeny nějaké nepřesné údaje. Můžeš kontaktovat oddělení služeb zíkazníkům po telefonu a zjistit podrobnosti. ☺

Děkuji za vyčerpávající odpověď, to vše zkontroluji. Jak to vše zkontrolovat je další věc ale jdu na to....

Myslim si, ze tim zbytecne ztratis cas, ja pouzivam paypal uz dlouhou dobu a nikdy problem nebyl, az ted mi to ukazuje to same co tobe. U tebe chyba nebude. V teto dobe, kdy jsou obchody zavrene tak vsichni nakupuji a plati pres net, tak to hold muze byt pretizene. Vzpomenme na Vanoce a nefunkcni platby kartou.

Taky to teď mám. Jakoby nestačilo že si vzali 500,- z MÉHO prodeje. Fakt k ničemu služba...

takze bys byl radjei, kdyby to vzali z tveho nakupu?

Ahoj uz to funguje? Nejaky posun? Mam to same a stale to nejde. Nemohu vybrat sve penize:(

Ahoj!Pokud Vám nefunguje PAYPAL v češtině kvůli převodu peněz tak zkuste v nastavení přepnout jazyk na ENGLISH a pojede to.Mějte se fajn.Karel

Ani já nemohu si nemohu poslat peníze na účet, už to trvá dva dny, všechny ostatní funkce fungují dokonale. Podle mě je to úmysl. Neuvěřitelná drzost. Ale kam se má člověk obrátit? USA na prvním místě! A když jde do tuhého, prostě vám zablokujeme vaše peníze a nazdar. Odvolání? Kam?

PayPal patří provozovateli z Lucemburska. Jinak nezbývá, než čekat. V pracovních dnech můžeš kontaktovat PayPal mailem, nebo telefonicky. Komunikace probíhá v angličtině. Ale uvědom si, že i tam pracují lidé a jsou zasažení nákazou. Tzn. i provoz call centra a celý support může být přetížený a čekání dlouhé.

Taky stejný problém. Účet starý roky, doposud jsem tento problém neměl, takže problém musí být na jejich straně. Budu kontaktovat podporu.

Dobrý den Denny,prosím, až budete mít nějakou zpětnou vazbu, můžete sem na fórum napsat, jak to vyřešit a co pro to musí člověk udělat, aby se vše hodilo do normálu a šlapalo to? Mám stejný problém, trvá to už asi týden.Děkuji mnohokrát. Kateřina

Zatím neodpověděli, ale jak už zde bylo zmíněno-přepněte si jazyk Paypal rozhraní na angličtinu (vpravo nahoře ikona ozubeného kolečka) a mělo by to fungovat :)

DAKUJEM! Mala som rovnaky problem. Zmena jazyka to vyriesila

Mám tři paypal účty. Dva firemní a jeden soukromý. U všech stejný problém. Rozhodně to nebude chyba na straně klienta. Ale rád bych věděl, kdy to zprovozní.. :(

Uvědomte si, co se děje kolem nás. Vše souvisí se vším. Jistě nikdo z vás není závislý na Paypalu. Chce to používat selský rozum a rozhodně v této době neprovádět žádné nákupy a platby, které nejsou životně důležité. Celý internet je přetížený a v okamžiku, kdy zkolabuje, nebude funkční nic. Já jsem si pro jistotu vybral větší finanční hotovost. Možná zbytečně, ale jeden nikdy neví. ☺

Internet rozhodne pretizeny neni. A naopak JE nutne co nejvice nakupovat, at ekonomika aspon trochu funguje.

Několik dní jsem měl stejný problém. Přepnutí účtu do angličtiny vše vyřešilo. Převedl jsme peníze na bankovní účet bez problémů.

Tak už jsem na to asi přišel.Zkuste si přepnout jazyk paypalu do angličtiny.Nevím, jak to s tím souvisí, ale když jsem přepl jazyk na anglický, tak mi asi vše funguje, jak má.Zkusil jsem zpět přepnout na češtinu a zas problém.

Jo, dík, funguje to

Ako preprnem jazyk do En ?

Vpravo dole

já to prepla pres ozubene kolecko vpravo nahore a pak vybrat jazyk v menu.

Díky díky díky, seš génius!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rádo se stalo.

Moc děkuji za radu, po přepnutí na AJ převod do mé banky již funguje. Skvělá rada co opravdu pomohla. Moc děkuji.

Moc dík :D Potřeboval jsem nastavit jako měnu USD protože koruna šla teď kvůli viru do kopru... Tak jsem akorát pořád koukal jak se z mejch zadržených 7900 Kč (balík co si pán objednal mu dojde zítra a potom se připíšou) postupně vypařují korunky až tam dnes bylo 7600 Kč :D Tak jsem tady zase hledal řešení a nakonec jsem to do tý ANG dal, potom jako zázrakem jsem mohl změnit měnu a mám krásnejch 320 USD místo umírající koruny :D Ještě jednou dík :)

Díky všem za skvělé rady. Lukáši fakt super, na základě změny na anglický jazyk, vše funguje jak má.

Dobrý den, mám dotaz Prosím nevíte někdo jak co nejdřív dostat peníze z Paypalu na bankovní účet. Existuje nějaký Paypal expresní převod ? A nebo přeposlat peníze z Paypalu na nějakou jinou formu internetové peněženky, která expresní službu převodu nabízí. Moc prosím o radu předem díky.

Stejný problem. Přepnuti do angličtiny pomohlo. Diky!

Ahoj. Platím díky paypal i na internetu. Teď mi přišla nová karta, tak jsem chtěl aktualizovat informace, ale mám stejný problém. Píše: "Při načítání vašich dat došlo k několika chybám." Takže asi opravdu nebude problém u nás všech, ale u nich. Ale jsem v klidu, jestli se něco děje, protože informace o kartě jsou u mne v tuto chvíli neplatné :D

Jak jsem psal výše, stačí přepnout na anglický jazyk.Také jsem na problém narazil až při získání nové debetní karty s dolarovou měnou, kterou jsem potřeboval přidat do paypal.Jinak platby, podle mě, fungují bez problému.

Paypal support je na dvě věci. Vždycky, když jsem je kontaktoval, odpověděli úplně mimo, nejlíp jim jde strhávat nehorázné poplatky. V této záležitosti taky-prý zkontrolovali můj účet a vidí, že částka byla úspěště převedena na můj účet. To ano, ale bylo nutné přepnout do EN rozhraní, což určitě spousta lidí neví a nemůže se tak dostat ke svým penězům.

Ahoj je to tak,ze to musite prepnout do anglickeho jazyka,jak nekdo psal nize.Pak to bude fungovat,je toasi taky tim jak je to vse pretizene

Stačí přehodit jazyk na ANGLIČTINU -> Aktualizovat stránku -> A pujde to ! :)

Taky mi to nejde!

Fakt! Změna jazyka pomohla divné...

Mně to zase pro změnu hlásí "Je nám líto, ale nákup se nám nepodařilo s použitím vybraného způsobu platby dokončit. Přidejte kreditní kartu." Po přidání jiné karty to samé. Nesnáším paypal. Každá platba horor a hodiny pokusů.

A jak jste to vyřešil prosím? Protože od nového roku mi to hlásí to samé, přitom jsem na PP už od roku 2011 a bez problémů jsem platila ještě 29.12.2020.

Po přepnutí do angličtiny je výsledek stejný, jen v angličtině "Sorry, but we couldn't complete your purchase using the payment method you selected. Please add a credit card." Prostě služba k ničemu.