» Poradna » Počítačové sítě

Paypal - Firemní účet

Přeji krásný den, marně jsem googlil jak u firemního účtu Paypal vypnout One Touch.Možná chybně předpokládám že i přes dvojfázové přihlášení je tato funkce zranitelná a jelikož ji ani v praxi nevyužiji rád bych ji deaktivovat - zvlášt když během posledních24ti hodin už mi postupně přišly na email 4 upozornění "Aktivovali jste funkci One TouchTM" Poradí někdo jak na to? předem díky GG

Odpovědi na otázku

https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/one-touch-... Mají to v nápovědě "Jak mohu funkci One TouchTM deaktivovat?" 2 vteřiny google, co jste googlil vy?

Copak se strýčkem Googlem já se taky kamarádím a krom jiných jsem byl i na tomto odkazu ale bohužel jejich nápověda jaksi nesedí s tím jak jsou položky přímo ve firemním účtu /pochopitelně myslím ten návod na firemní účet/,Zkrátka "Odhlásit ze všech zařízení" se zde v reálu nenachází - alespon u mě