» Poradna » Web a internet

Paypal - chybně směrovaná platba

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když jsem na paypal převáděl bankovním převodem peníze, chybně jsem vyplnil to číslo co se píše do poznámky, a peníze se mi nepřipsali.Jak se dá na paypalu chybně směrovaná platba řešit?Díky

Odpovědi na otázku

Pohledej na paypal kontakt na support a res s nimi emailem, telefonem...

A taky je možné že se peníze vrátí na účet, protože číslo nesedí se jménem.

V každém případě bych Ti doporučil kontaktovat podporu PayPalu a napsat jim, co se Ti povedlo, případně přiložit i potvrzení z banky, aby bylo zřejmé, jaké ID transakce jsi uvedl a z jakého účtu to odešlo.