» Poradna » Web a internet

Pay pal chce telefon

Ahojpay pal nově obtěžuje a chce při registraci telefon již nestačí heslo a název domácích mazlíčků.N\yní má jen několik políček pro zahraniční telefony a neumí přijmout české číslo.Select option recieve textnedá se to odmáčknout !Please sleect phone number a možnost zadat nový :00 420 pak číslo jenže nabízí pouze asi 9 čísle i s předvolbou je to asi 11 přitom jsem zadal registraci ČR.

Odpovědi na otázku

Já tam mám zadaný telefon bez národní předvolby, tj jen 9 číslic: 123456789Ale už to tam mám jakou dobu.

Tak se to stalo tak,že tam automaticky skočila registrace zcela bez ptaní z USA...takže znova registrace tentokrát s možnostá ČR a ted to chce 4 digi kod?Jak to udělat aby si strhli těch 50 kč a ta karta se zapnula?

Ten vyčteš ve svém internetovém bankovnictví v detailech karetní transakce, jak ti strhávají těch 50 Kč.

Paypal můžeš založit a používat i bez karty - jako elektronickou "peněženku". Jen totální blázen by ho propojoval s kartou.

proč by měl být problém to propojit s kartou? Pokud má člověk separátní účet s kartou např. pro placení na dovolené v zahraničí, tak stejně tak může mít tuhle kartu i na Paypal.

Tak nevím, kdo je větší ... Já si přece nebudu kvůli PayPalu zakládat jak trotl schválně další účet.

proč jen kvůli Paypalu? Ty nejezdíš do ciziny s platební kartou?