» Poradna » Ostatní

Pay day 2 padá

Dobrý večer, poprosil bych o radu s hrou Pay Day 2, pokaždé když pustím tuto hru tak mi to jde v pohodě asi tak cca 20 sekund a po 20ti sekundách hra nečekaně spadne a úplně se vypne. Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Nemáš ve hře moc doplňků? toto se mi stává u left 4 dead 2 a když si náké promažu tak to je dobrý

ahoj mě to taky delalo a udelal jsem zkrontolovat vistní obsah pak jsem restartoval pc šloto a to mam 5 DLC