» Poradna » Programy

Pause-nuti lepsi rozdeni na etapy kontroly disku

ZdravimMama 2T disk s 1600G nejvetsim oddilemObavam se toho ze by kontrol disku trvala hrozne dlohomam pc v pokoji pokud bych ho nechal bezet pres noc tak se nevyspimTak neexistuje program ktery by umel tu kontrolu rozdelit na mensi casti ?Dik

Odpovědi na otázku

Prosila prelozila do srozumitelna jazyka.

Ja tomu rozumiem:"Mama 2T disk" - jeho mama ma strasne tazky disk (2 tony)"hrozne dloho mam pc v pokoji" - asi dobra vykopavkaAle poradit neviem.Tradicna odpoved "daj to do servisu", by si vyziadala zeriav (2 tony neni sranda).

Zkus to napsat ještě jednou a česky...

Ale no tak, tak je to diskgrafik. Poznal jsem to podle toho, že já to přečetl bez problémů a chyb si nevšiml.K otázce samotné. Obávám se, že ne. Řešení je, naplánovat víkend, kdy v pátek ráno, než půjdeš do práce/školy pustíš kontrolu disku, odpoledně máš už program venku a pak jdeš kalit až do nedělního rána. Ostatně, nejlepší akce v noci ze soboty na úterý. PrasatkoPee

Není to disgrafik, je to primitiv, který ani neví na co se ptát. Řešením je samozřejmě zcela jiný SW, který umí drive rozdělit na oddíly ať si ho najde na netu, jejich tam celá řada.