» Poradna » Ostatní

Pathofexile artefakty na Intel Sandy Bridge

Chtěl jsme zkusit hru pathofexile, ale zonbrazují se artefakty.Ovladače na grafiku 9.17.10.4459Nějaké nápady co s tím? :)Computer: LENOVO Lenovo H420CPU: Intel Celeron G530 (Sandy Bridge-DT, Q0) 2400 MHz (24.00x100.0) @ 1596 MHz (16.00x99.8)Motherboard: LENOVOChipset: Intel H61 (Cougar Point)Memory: 4096 MBytes @ 532 MHz, 7-7-7-20 - 2048 MB PC10600 DDR3 SDRAM - Unknown SHARETRONIC - 2048 MB PC12800 DDR3 SDRAM - Kingston 99U5595-003.A00LFGraphics: Intel Sandy Bridge-DT GT1 - Integrated Graphics Controller [D2/J1/Q0] [Lenovo] Intel HD Graphics 2000, 1888450 KB Drive: ST3250410AS, 244.2 GB, Serial ATA 3Gb/sDrive: Optiarc DVD RW AD-7250H, DVD+R DLSound: Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller [B3]Network: Intel 82579V (Lewisville) Gigabit Network ConnectionOS: Microsoft Windows 10 Professional (x64) Build 16299.309 (1709/RS3)

Odpovědi na otázku

Zkus jiný ovladač grafiky.

Já bych projel paměti Memtestem, btw: ovladač grafiky pro SandyBridge ve Windows 10 je dílo Microsoftu. Te asi moc nevymění.

Zkusil jsem od intelu poslední pro win7 a artefakty byly pořád. Bylo víc možností nastavení.

A na tomhle PC máte i ten poškozený disk? viz:https://www.zive.cz/poradna/hdd-vysledek-test...

Ne, to je jiný PC.

Aha, sorry nevšiml jsem si ve výpisu toho 250GB disku, co tu máte.G530 má grafiku v sobě, a že by odešla se mě moc nezdá. Nebývá to u nich zvykem. Většinou když žije procesor, tak žije i ona (výjimky asi budou, ale nikdy jsem neměl tu čest). Spíše bych to svedl na ne zrovna OK ovladače pod windows 10, nebo nekompatibilitu s hrou. Pokud to ale opravdu dělá grafika jako taková, tak leda zkusit lepší chlazení, jinak s tím moc dělat nemůžete.Co jiné hry, nebo věci co musí akcelerovat grafika. Dělají to také, nebo jen PoE? Pokud to dělá jen ta hra, tak je to prostě tím.Upřímně bych se zamyslel, zda jaksi už nepřejít na něco novějšího. Vždyť je to minimálně 6let staré a už při koupi to byl těžký lowend!! Kancl PC naprosto nevhodné pro cokoli jiného než nějaký jednoduchý Word, Excell a prohlížení internetu. To není PC pro hry.Rozhodně se zbavíte všech těchto duchařských neduhů.

Tahle grafika není na hry, její výkon stačí jen jako zobrazovadlo plochy a multimédií, na hry leda o několik let starší, než doba vydání GPU. Kromě malého výkonu je navíc často mizerná optimalizace samotných her, protože hry málokdo na tyto slabé čipy odladil. Nehledal bych technický problém, ovladače bývají generické a samotné čipy neodcházejí, to by byla spíše výjimka. Z tohodle HW nikdo nikdy herní neudělá.