» Poradna » Počítačové sítě

Patch panel

Zdravim chlapi, neviete nahodou o existencii patch panelu, do ktoreho sa kable nemusia patchovat patchovacimi noznicami, ale jednoducho by zatvarali ako napriklad na RJ45 zasuvkach? Dakujem za kazdu radu. Vsetko co som vygooglil malo klasicky patent.

Odpovědi na otázku

Myslíte jako že se třeba zatlačí proti plast a tím se drátky zaříznou do kontaktl keystonu? Není lepší si za $2-3 koupit zařezávací nůž nebo ten požadavek má jiný důvod?

Vezmi běžný panel a vzdu si prosmyčkuj vždy dva porty k sobě. Pokud je problém, že nemáš zářezák, namačkej to do soklů žiletkáčem. Ano je to ultraprasárna, ale běžně používaná špatně placenými a nevybavenými techniky u garážových ISP (vlastní zkušenost).Poznámka: také jsem viděl zařezávat systimaxy krone zářezáky, nabroušenými šroubováky, nůžkami... [blicí smajlík]

Prodávají se prázdné keystone patch panely a k nim si můžeš koupit příslušné zavírací keystony.Hledej v Googlu:keystone patch panel site:cz

Nebo místo zavíracích (tool free) keystonů by šly použít i oboustranné keystony (spojky), kdybys jim dával přednost.