» Poradna » Web a internet

Paste do FF adresního řádku

Ahoj,Už moc nepoužívám Firefox, ale poslední dobou, i po upgrade na verzi 29, mi nejde používat Paste/Vložit do adresního řádku. Cut/Vyjmout jde. Taky nemůžu použít Zpět/Vpřed. Jsou stále šedé. Nevíte čím to může být?Nemám zapnutý žádný anonymní režim prohlížení a historii nechávám mazat až při ukončení prohlížeče.DíkyMav

Odpovědi na otázku

Chová se FF stejně i když se vrátíš ke starší verzi?

To jsem nezkoušel. Choval se tak celou dobu, už pár měsíců. Až dneska v poledne jsem udělal postupně upgrade z 27 na 29.Myslím, že před pár měsíci jsem jej i odinstaloval a nainstaloval znova a blblo to pořád.Nezkoušel jsem ale nijak moc uklízet po odinstalaci dočasné soubory ani registr.

Zkus nový profil nebo portable verzi.

Jdu na to.

Už je to OK. Pomohla nová instalace, ale před tím i důkladný úklid v registru a v profilu.