Pasování GK do PC

Dobrý den mám dotaz, jestli vše bude správně fungovat s touto grafickou kartou.¨https://www.czc.cz/gigabyte-gtx750-ti-ultra-... Složení pc: http://www.xcoresystem.cz/mb-socket-intel-1151/8833... Intel core i5 6500Ram 8 GB DDR4 - 2133 HyperXZdroj 400WCase střední velikostiDěkuji

Odpovědi na otázku

Tak když to bude zdroj tak za tisícovku, takže slušné kvality, tak bude. Ovšem k uvedené grafice by ti stačil procesor i3-6100.

Děkuji GK teď dokupuji zdroj mám za 1300.

a nebylo by lepsi napsat primo vyrobce a typove oznaceni?

ZA 1300 a modrý ? tie sú najlepšie! A čo typ , Fučíku ? Prezradíš?

Zdroj je od Fortron(FSP) 400W

Tyvoe.. na jedné straně Fortron, na druhé Eurocase (eco se ještě dají, ale i tak je to shit)... takovej CX430 je proti nim Bentley...750ti se dá jetá koupit za 1500 - 2000max, novou bych určitě nekupoval...

Tak zrovna Fortrony v této kategorii nejsou žádnej zázrak, stejně tak Corsair.Sám jsem 400 FPS dával kamarádovi do PC (minimální odběr) a vydržel 2 týdny, než se odporoučel (celá serie stála za h.....,).

Kdyby VS tak neřeknu, ale ty CX jsou relativně slušný (oproti EC a Fortronu třeba)

Tak ono kdyby šlo o úplnej šit, tak ho určitě nebude SS prodávat pod svojí značkou.Podle testů na tom špatně rozhodně není a v této cenové kategorii je to velmi slušná konkurence.Ostatně o tom, jaký rozdíl ve vybavení mezi CX a CS verzí svědčí už jen cenový rozdíl 450W verze obou řad.

I EVGA má celkem slušný zdroje,rozhodně lepší než CX nebo Fotrony. 500B se prodává asi za 12 stovek.

A jak má to "pasování" vůbec vypadat?

Dvakrat se na kartu polozi modul RAM, na kazdou stranu a pronese se neco ve smyslu: "R9 270, timto te pasuji na vykonnejsi multimedial".