Pasivni chlazení na GK

Zdravím,

potřeboval bych poradit, chci si koupit pasivní chlazení na gk ASUS EAH 4870.
Měl jsem koupené Arctic-Cooling Accelero S1 (Rev. 2)
www.alfacomp.cz ...
Ale nepasovala tam jedna část, tak nevím které chlazení sehnat a aktivní nechci.

Díky za radu

Odpovědi na otázku

Tomek:Jukni na Vortex Neo-určitě neprohloupíš.

Peky.cz - Vortexx - tady - http://www.zbozi.cz/...

pepa:A co jako.Já vim,že má aktivní chlazení ale taky vim,jakou má hlučnost a jak umí chladit.Na tu jeho GK bych pasiv nedával.

jaka cast ti nepoasuje? pisu ze to je aj pre 4870 tak by to malo pasovat, je mozne ze si to skladal blbo (uz som take pripady videl napr. ze nevedeli naco su distancne podlozku apod). Mas k tomu navod tam by mali byt obrazky, poriadne to skontroluj, mozno ti tam predsalen pasovat bude ;)

tato část mi tam jako jediná nepasovala
http://www.alfacomp.cz/php/product.php...
A aktivní chlazení tam bohužel dát nemohu, protože to co je tam originál není pokažené,
ale přestalo fungovat napájené v jedné 6-ti pinové koncovce, jsou tam dvě a do jedné jde
12V jak má, ale do druhé jen 4V tudíž aktivní nefunguje a gk už není v záruce, známý
má ASUS EAH 4850 a dal tam pas. clazení a chladí mu to v pohodě, ještě se dá dokoupit
toto http://www.alfacomp.cz/php/product.php... což by nebyla
špatná varianta, kdyby mi pasovala ta jedna část, je moc dlouhá a nemám ji tam jak uchytit.

Pokud das na 4870 pasivy na pameti, tak tam vadi jedne heatpipe. Bud je treba ten jeden pasiv trochu seriznout, nebo ohnout heatpipe.