» Poradna » Ostatní

Parrot minidrones jumping sumo

dobrý den mám drona parrot minidrones jumping sumo normálně jsem s ním jezdil šel jsem do nastavení a přenastavil frekvenci wifi místo toho že si vybíral automaticky dal jsem 5ghz a potom ten dron už nechtěl tu wifi vysílat takže jse na ňho nedalo připojit a neevím si s tím rady poraďte prosím děkuji

Odpovědi na otázku

A to jej ovládáš přes PC, že se ptáš v této poradně? Komunita na bezraketové Drony a problematiku je jinde, kdo hledá, najde.