» Poradna » Mobily

Párování F07 s mobilem Lenovo P70-A

Dobrý den nejde mi sparovat mobil Lenovo P70 s hodinkami F07, stále mi to píše zadat PIN kód nebo přístupový klíč. V návodu nic není,podle čárového kódu jsem stáhla aplikaci,ale stále to chce PIN kód nebo klíč. Co mám dělat?

Odpovědi na otázku

Použít správnou aplikaci. Taky používám podobné číny, ale nemůžete čekat pohodu jako se značkovými výrobky. Než jsem smartwatch rozchodil, musel jsem testovat několik aplikací a zkoušet, která bude fungovat (a spolehlivě). Tu co mne to nechalo stáhnout přes kód ve většině případů nefungovala. I pak to není zázrak, ale holt za těch pár stovek nelze čekat zázraky. Já jsem s tím vzhledem k ceně smířený a umím si s tím poradit, ale pro BFU je to pak šrot.

proto se s čínou omezuju na Xiaomi - ne že by problémy nebyly vůbec, ale díky rozšířenosti je řešení jen otázkou času a alternativních aplikací je taky dost.

Xiaomi mám v plánu, už si brousím zuby na tyto:https://www.czc.cz/xiaomi-amazfit-cor-cerna/... Zatím slouží levná čína, tak to nehrotím, ale jsou na pořadníku