Pařani poraďte

Nazdárek.Mám Athlona 1800+, GF4MX-64M DDR a Win2000. Vše jede v pohodě, až na hry. Když jsem měl Win98, hry fungovaly bez problému, ale s přechdem na Win2000 mně nejede skoro nic. Počítč používám na práci a hry jsou pro děti, takže mi 2000 vyhovují. Nejedou mi takové hry jako : FIFA 99, NHL2001, Roller Coaster, Need for speed, ...Mám nainstalované poslední detonátory, 3Dmark jede bez problému.A teď otázka: Existují nějaké patche na tyto hry a kde ?Díky za nějakou radu.Vláďa

Odpovědi na otázku

A co jsi čekal od 2000 ? Jako systém je to nejlepší od Microsoftu (nejstabilnější), ale rozhodně není určen na hry. Na ty jsou stále nepřekonatelné 98SE (popřípadě ME) - tam ti pojede v pohodě všechno. Nejjednoduchší variantou je mít oba dva systémy a máš klid. Pokud chceš mít jen jeden os, aby na něm jelo téměř všechno i když né vždy bez problémů, tak XP pro. Ono totiž ještě neznamená, když je nějaká (finta fň) na hru v XP, že to musí fungovat ve w2k - většinou tomu tak není.