Parametry herní sestavy Hal3000 Phantom aAlien...

Jestli čtete sem tam Computer, tak v čísle 24/04 vyšel velký test Počítač pro rok 2005. Já jelikož jsem si na jaře chtěl poskládat nové PC, tak mně tam dost zaujala hotová sestava Hal3000 Phantom aAlien  Mé rozčarování nastalo ve chvíli, kdy jsem na netu zjišťoval více podrobností. Avizovaná sestava se totiž nikde s takovými komponenty nenachází. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit, kde prisli k takové sestave? Tady máte ofocené parametry sestavy (sorry, ale skenr nemám):http://home.tiscali.cz/generace/Hal3000PhantomaA...

Odpovědi na otázku

Jednoduse, tady ji mas:http://www.halnet.cz/product.jsp)

Práve ze to není ona porovnej si parametry. Ze by se do Computeru vloudila taková tisková chyba??? Pomuzete to nekdo rozlousknout? Dekuji...

Je to jednoduchy. Najdes si prodejce, ktery je distributorem znackovych pocitacu Hal a mas to. Abys nemusel zbytecne patrat tak treba www.abccomputers.cz atd. Ten samozrejme nabidne vlastni konfiguraci konmponent a das si tam, co budes chtit.

Jo, to jo, ale mi slo konkretne o sestavu Hal3000 Phantom aAlien. V Computeru je za 49990,- a má tam napríklad:AMD Athlon 64 3500+MSI K8N Neo2 Platinum2x512 MB Kingmax/PC4000ATI Radeon X800 Pro2x200GB Western Digital WD2000JD SATA/7200/8 MBAudigy 2(podívejte se na ty fotky z Computeru)A na netu http://www.halnet.cz/product.jsp ta sestava postavená trochu jinak, tak mi neríkejte, ze to nekde v marketu predelavaji na lepsi a nabízí, pod povodním názvem.Jo a tady na ZIVE je taky recenze http://www.zive.cz/h/Testcentrum/AR.asp parametry jsou taky jiné (horsí) a cena 56602,-Tak jestli mi nekdo najdete sestavu Hal3000 Phantom aAlien uvedenou v Computeru 24/04 za 49990,-, tak dejte vedet. Nebo mi prosím reknete, kolik by ta sestava stála poskládaná z komponentu.  Dekuji vsem...

Prodej pocitacu hal3000 probiha tak, ze jsou dany nejake zakladni konfigurace a ty maji urcite nazvy. Ten tvuj vyhlidnuty pocitac vznikl na Phantomu (znaci futuristickej case) aAlien (pismenko "a" znaci platformu AMD) a byl sestaven na prani do testu sestav s urcitou cenou. Jelikož zakladni model Phantom aAlien tuto cenu nesplnoval, tak ho trochu dovybavili. Takze asi tak. V tvem pripade bych se obratil na autorizovaneho prodejce Hal3000, ktery ti jiste pomuze s konfiguraci.

Jo zrovna jsem jim tam poslal e-mail a jsem zvedavý jak na to budou reagovat. Ta cena se mi zdala celkem solidní a tak doufám, ze mi nenabídnou neco takoveho za 80000,- Jinak o tu PC skrin mi nejde

přesně tak, třeba na www.computer4u.cz, v cenikách se dá stáhnout konfigurátor sestav a můžeš si vytvořit vlastní sestavu HAL3000 aAlien, dle cenových možností i požadovaného hw

no tohle ti poskládám za 46 tis s daníSound Blaster Audigy 2 7.1DVD±RW NEC ND-3500A (16xDVD±R, 4xDVD±RW, 4xDVD+R9) BLACK bulkFDD SONY/ALPS 3.5"Seagate 200GB ST3200822AS (7200rpm, S-ATA, 8MB cache)Seagate 200GB ST3200822AS (7200rpm, S-ATA, 8MB cache)zdroj EUROCASE 400W ATX P4 PFC 12cm SATA kon.NEXUS STY-3200 i style černá (ATX, bez zdroje, USB, audio, IEEE1394)Sapphire Radeon X800Pro 256MB DDR3 DVI TV-out AGP (8x)DIMM 512MB DDR PC3200 (400 MHz) CL 2.5 KINGSTONDIMM 512MB DDR PC3200 (400 MHz) CL 2.5 KINGSTONAMD Athlon 64 3500+ BOX (2.2 GHz, socket 939, 800 MHz FSB, HT, 512kB cache)MSI K8N Neo2 Platinum-54G (socket 939, 1GHz FSB, nForce3-250, 4xDDR400DCH, 4xSATA/2xUATA, 1xAGP/8x, 5xPCI, audio 8k, 2xGLAN)

Tak tomu říkám ideální způsob, jak vyhodit peníze! :o)) (K čemu Audigy 2? Na co 2x 200GB disk? "Užasná báječná" černá case a do ní zdroj Eurocase, kterej rozumnej člověk nepřeje ani největšímu nepříteli??? atd.)

hele on si o to řekl...psal na kolik vyjde konkrétní sestava s komponent ... co máš proti zdrojům eurocase...podle mě za ty prachy nejsou vůbec špatný....měj se

poznámka: karta X800Pro Toxic má v té sestavě upravený BIOS a tudíž je to X800XT PE