» Poradna » Notebooky

Panty ntb

Dobrý den asi před měsícem sem si koupil novej ntb lenovo Ale už mi bohužel praskl pravej pant pod displejem nevíte kolik stojí opravaBydlím v benešově a byl bych rád za typ někde poblíž kde se to dá spravit Děkuju

Odpovědi na otázku

Tak jsetli je opravdu nový se zárukou, tak reklamovat. Pokud to nebylo způsobeno hrubou silou, pádem atd. neměl by být problém.

Mám Lenovo G580 už skoro 5 let a panty jsou stále jako nové. Takže to reklamuj. Nebo se spíš zeptám, jak se ti to povedlo?

já ani nevim často notbuk přenášim v batohu do školy atd. a jednou sem ho holt vyndal a bylo to prasklí

Reklamuj u prodejce, je povinen reklamaci přijmout. Co pak řekne servis, je věc jiná.

No jestli to bylo "prasklí" tak to nevím jestli ti to v záruce opraví...... Oni to opravují pouze pokud je "to prasklé", nebo pokud je "pant prasklý" - na "prasklí záruka neplatí" :) Proč nosíš do ěkoly NTB - když ani neumíš mateřský jazyk ? Tužku, průpisku, sešit a knihu - to je to co potřebuješ !!!