» Poradna » Programy

Panorama SW - nejlepší programy na tvorbu panoramat z jednotlivých fotek

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s tvorbou panoramat a to konkrétně na programy, které jsou podle vás nejlepší na jejich tvorbu. Jsou to normální fotky ze zrcadlovky a zkoušel jsem Photoshop, tam mi to ale trošku zlobí a nechce se mi to dělat ručně. Zoner moc nemusím, tak se táži na nějaký jiný sw.Díky za odpověď!

Odpovědi na otázku

Zase se nudíš? "Internet" už "rozveden"?

Z Pornhubu nemůžeš jen tak odejít a hledat na google programy na tvorbu panoramat :D. To si raději počkám na nějaký normální komentář, od někoho, co má s nějakým programem zkušenost.

zdarma Hugin + autopano-sift-C- zadara, ale má své mouchypokud může být placený, tak špička je podle mne Kolor Autopano Giga - fakt super soft

Je to Troll, zbytečná snaha a ztráta času. Málo spratky doma třískají, ZP!

Díky moc, konečně někdo normální! Super! Ten Kolor Autopano Giga vypadá fakt dobře, jdu si stáhnout trial a vyzkoušet :)

Ja už roky používam Microsoft ICE. (Image composite editor).

Díky za tip! :) Rozhodně to alespoň vyzkouším, netušil jsem, že MC mají takovýhle program :O

Protože jsi BBlbec.

Ovšem počítej s tím, že ani ten nejlepší SW si neporadí se snímky u kterých není vyloučena paralaxa. U panoramat ze tří či čtyř snímků na kterých nebude zachyceno něco v popředí ještě ano, ale pokud bys chtěl pořídít panorama "dokola", tedy 360° pak je panoramatická hlava nezbytnost.