» Poradna » Programy

Panely ve Firefoxu a listy v Opeře

Ve Firefoxu se při stisku CTRL otevírají výběrem odkazů další panely, na obrazovce přitom zůstává otevřen původní zdrojový panel. Jak toho dosáhnout v Opeře 9.5 pri použití klávesy Shift?
Je v Opeře 9,5 nějaký způsob, jak umístit zavírací křížek ne na každém listu, ale jen jeden k pravému okraji "lišty listů"? (ve Firefoxu = nastavení v about:config browser.tabs.closeButtons hodnota 3)
Je možné dosáhnout toho, aby se (obdobně jako ve Firefoxu) postupně zavíraly panely (listy) v tom pořadí, jak jsou na liště (pokud mám ve Firefoxu otevřený panel vlevo, zavírají se zleva doprava, pokud jsem na pravém krajním panelu, zavírají se zprava doleva?
Předem dík za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Kliknutím na odkaz stredným tlačítkom, sa odkaz otvorí v tabe na pozadí-je aj možnosť kliknúť normálne ľavým, za súčasného držania CTRL+SHIFT.

Mám len anglickú - takže krížik na TABe sa nastavuje tu - Tools-Preferences-Advanced-Tabs-Additional Tab Options-Show close button on each tab

Čo sa zatvárania tabov týka, tak mám dojem, že sa zavrie ten aktívny, a potom sa pokračuje sprava doľava. Či sa to dá zmeniť neviem.

Tak nie, opravujem sa....
Taby sa zatvárajú v poradí, ako boli naposledy aktívne....