Pandora tomorrow - nevim jak dal.

Tohle je cast navodu, kde jsem :6. Infiltrate the Submarine - Komodo Shipyard, Kimodo, IndonésieDřív než uděláte jakýkoliv pohyb, sejměte hlídkujícího vojáka. Držte se co nejvíc vlevo a dávejte pozor na hlídkovou věž. Projděte přístřeškem a rozbijte lucernu. Vojáka, co to přijde zkontrolovat, zabijte až mimo dohled jeho parťáka a věže (vevnitř). Proklouzněte do dveří naproti a pokračujte úzkou chodbou. Dva strážné u stolu můžete klidně ignorovat, obejděte je po tmavých místech a vlezte do vody. Protáhněte se pod psí boudou a na druhé straně se rychle ukliďte do úzké chodby nalevo. Vyskočte a zapřete se, pak vyskočte znovu, dostanete se do budovy, kde strážný sleduje televizi. Opatrně seskočte a prolezte otvorem ve stěně. Výstřelů nad sebou si nevšímejte, počkejte, až to vojáka přestane bavit a posadí se, potom ho zneškodněte. Vylezte na sloup, který je poblíž a poté přeručkujte po trámku a spusťte se do budovy (můžete si lezení ušetřit, když deaktivujete věž). Na termovizi uvidíte krásně paprsky detektorů, stačí pod nimi ve vhodný okamžik podlézt. Slezte dolů šachtou a použijte výtah. V hale zhasněte světlo - strážný vám přijde přímo do rány a potom také jeho kolega. V místnosti hned napravo od výtahu je lékárnička. Vejděte do řídicí místnosti, vemte technika pod krkem a donuťte ho použít počítač (je hned u jeho křesla). "POZOR" Nechte ho odpovědět překvapeným námořníkům a pak ho knockoutujte.Ja donutim technika pouzit pocitac a on vyzdvyhne ponorku. Pak mam nechat technika odpovedet namornikum, jenomze k tomu uz nedojde. Proste se nic nedeje a kdyz technika knockoutuju, tak je konec - mise nesplnena.

Odpovědi na otázku

jo taky jsem tam s tim technikem chvilku tancoval, nez se ti opilci ozvali. takže to tam celé prolez a otestuj, co je použitelné.

A jak dlouho jsi tam s nim tancoval ? Ja tam behal dobrych 5 minut a nic. Nic se teda nemacka ? Musim cekat ?

cece, kdybych si to pamatoval uplne presne, tak ti to napisu hned, jenze uz si to pamatuju jen tak zbezne. Dotahl jsem ho k monitoru, ponorka pak vyplula. chvili nic, pak tam nekdo zacal jecet, ze prej co se deje, tak jsem ho dotahnul zpatky k nejaky pristrojovy desce a tam jsem ho donutil aby je uklidnil. Je mozny, ze tam mas nejakou chybku, treba budes muset tu lokaci zahrat znova.