» Poradna » Ostatní

Panasonic vs Sony PS3

Prosím vás poraďte proč mi nejde zapojit sony ps3 do televize Panasonic tx-32lx60p vim je uz dost stará, ale babča má stejné starou a na ní to jde nevíte v čem je problém? Vždy se tam da taková roztřesená obr. posunutá do prava a to jen občas někdy vůbec nenaskočí. Prosím poraďte děkuji

Odpovědi na otázku

Vem HDMi a připoj to tam. Popřípadně to VGA mělo by vzít ne? Nechápu..