» Poradna » Mobily

Panasonic SC-PT550

Dobrý den,mám dotaz, mám "domácí kino" Panasonic SC-PT550 ale jen reproduktory,tzn nemám je kam zapojit, dalo by se najít nějaký zesilovač nebo nahradit DVD přehrávač za nějaký jiný kde by se dali reproduktory zapojit?Panasonic SC-PT550: http://www.lan-shop.cz/panasonic-sc-pt550e-s-43467Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Pokud se Vám ozval někdo s radou, kde obstarat a za kolik Přehrávač Panasonic PT550,tak bych velmi uvítal sdělení, kde zaobstarat . Mám ten samý problém, nefunguje mi v něm procesor a to je důvod k výměně a nerad bych kupoval nové celé kino.Děkuji předem za odpověď. Jiří Pergl

Dobrý den,neodpověděl, ale momentalně to začínám znova rešit jelikož mám novou televizi.Kdyby něco tak se ozvu.

Dobrý den,momentálně řeším stejný problém se stejným modelem. Vyhořela mi hlavní jednotka po zásahu bleskem. Vyřešil jste problém koupí jiného zesilovače?Případně, neměl byste ještě starou jednotku na náhradní díly?Děkuji.VS