Panasonic monitor mouchy v obrazovce

Vlezla mě jedna moucha a po ní druhá moucha do monitoru...a ted jsou chcíplé uprostřed.Existuje nějaký servis co sundá tuto část monitoru vytře chcíplotiny a zase to smontuje?Prý je riziko rozbití bez náhrady tvrdí nějaký pracovník jednoho Panasonic servisu. Co ted...jde mě samozřejmě o sundání obrazovky vytření mezi těma panelama.

Odpovědi na otázku

Pokud si z nás neděláš legraci,tak napiš typ monitoru.

Vyfoukej to kompresorem

Fukat treba do HDMI kabla, DVI nefunguje.

Mouchy jsou ještě analogové, takže právě buď DVI-I a nebo VGA

Dal som Ti +

na analogu byli snad mravenci ne?https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images

Řešil jsem to kdysi u televize, nakonec pomohlo klepat zboku na obrazovku - mušky spadly dolů

Mezi těma panelama není místo na mouchy Děláš si legraci.

Na velký mouchy ne, ale na ty malý ovocný mušky - to by ses divil, kolik jich tam dokáže nalézt

Jo ty by asi mohly

Pravda pravda, taky to znám, bohužel mě nenapadlo že dokážou vlézt dovnitř, tak jsem tu mrchu chtěl zabít a pak jí setřít... ale pak jsem zjistil že se rozprskla uvnitř :/

Panasonic TX-42A5750EBylo to u otevřeného okna a jsou malé jako asi ...asi to byla samička a za ní šel sameček.Byla to romance a chcípli oba,spolu...uprostřed.

Rozebrat a slozit LCD panel tak aby to nebylo poznat je hodne obtizne. Je tam nekolik vrstem ruznych folii pro dobry rozptyl podsviceni. Doporucuji to jen sklepat dolu.

No, s tím moc nesouhlasím, pokud nemáš špinavý ruce od salámu tak je podle mě vše ok, aspoň s mejma zkušenostma to tak bylo. A sklepat flek krve od mušky moc nejde :D

Ne, nedělá. Taky mám mouchu v obrazovce, takovou tu maličkou a šílím z toho.

pust na ne jeste nejake mensi tvory ktere by je sezrali a odesli. ale to je otazka na entomology.

Už jsou to dávno jen mumie.

2000 kč za vyčištění s 20% rizikem rozbití...není náhodou každá firma ze zákona Čr pojištěná proti rozbití?Co je to za podvod tvrdit,že ne?PŘECI VŽDYT,KDYŽ automechanik ROZBIJE V AUTĚ motor TAK TO TAKÉ MUSÍ ODŠKODNIT?