» Poradna » Programy

Panasonic DMR-EH57EP

hoj, neviete niekto ci sa da niekde na svk kupit tento dvd rekorder?pripadne ak by som ho kupil v cudzine, ci by vsetko u nas fungovalo tak ako ma, pripadne ci by mal ceske menu. dik

Odpovědi na otázku

v podstate hladam EH57 alebo este lepsie EH67 ale tu nepredpokladam vobec ze tu niekde bude :(

57 67 se společně s 87/digi tuner 15655 Kč/ připravuje. stačí mrknout na www.panasonic.cz

V priebehu 1-2.tyzdnov by sa mali objavit na pultoch.Napr. v NAY.Planovana cena je 15990,-Ale napr.DMR-65 je este stale dostupna,je o 1000ku drahsia,no ma 250G HDD...

len neviem ci mam chciet starsi model ked sa uz chysta novy. nebude to o nieco lepsie?

Z vlastnej skusenosti viem,ze nie vzdy novy model musi byt lepsi ako stary.Stlacanie ceny ma takmer vzdy vplyv na pouzite komponenty.Napr. mam DVD Panasonic 75,3 roky stary model a minuly rok som kupil jeho podobneho nastupcu deckam.A poviem Ti,ze sa ani zdaleka nevyrovna tomu mojmu...

nakoniec som sa vykaslal na cakanie akupil si poslednu eh65. je to uplne skvele jedine co mi trochu vadi, ze pri divx dvdckach ma extremne prtate titlky, ale zato s perfektnou cestinou a vsetko fungovalo na prvy raz a hned po zapojeni. takze najblizsie je na rade nova lcd tv s vacou uhloprieckou a pekne krasne sa pripoji cez hdmi :P