» Poradna » Mobily

Panasonic cj-ds173

Zdravím, možná to tu vůbec nepatří, ale chtěl bych se zeptat na váš názor dostali se ke mě reproduktory Panasonic cj-ds173.. Jejich parametry jsou: Peak Input Power 150w Nominal Imput Power 40w impedance 4 Ohm.. Vlastním Seat Leon (2001) tak jsem se chtěl zeptat jestli stojí za výměnu originalních repro nebo se na to vykašlat. vypadají takhle " http://www.avstore.ro/images/cache/60688/w408h3... " ..Díky za rady

Odpovědi na otázku

Pokud jsi spokojen s původními reproduktory, tak nemá cenu rýpat do něčeho co funguje.