» Poradna » Programy

Pán prstenů bitva o středozem II

Zdravím , mám dotaz ohledně hry Pán Prstenů Bitva O Středozem II, Hru už mám koupenou hodně let , po použivání CD se CD rozbilo , a tam se chci zeptat jestli se to dá nekdě stáhnout ? Cd kod mam potřeboval bych jen Instalační program, díky za odpověd email : pecek.bmx@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Kdyby jsi ten dotaz napsal do googlu tak už to máš i stažené

Hledám to celý den a nemohu to nikde najít každopádně díky za reakci

tak možná to nikde není(ikdyž se mi to nezdá), ale přece jenom to není nejnovější...

Přesně tak

Na ulož to zadej Pán Prstenů Bitva O Středozem II a máš tam ISO 4.7 GB a pod tím je odkaz i na datadisk.

Zkusím stáhnout, díky moc