» Poradna » Mobily

Pamětovka

Ahoj mám svůj první mobil, já vím je to ostuda chtěl sem si zapnout fotoaparat a píše mi to:Uložte prosím na pamětovou kartu co to je? Nemám pamětovku nebo co? Díky.

Odpovědi na otázku

No asi nemáš, kdo to má vědět? K většině mobilů si musíš kartu dokoupit.

Napřed číst manuál a pak se ptát.

Tato hláška se objeví,pokud je již zaplněná vnitřní paměť telefonu a foto se již na ni nevejde.Považuji za vhodné si důkladně prostudovat návod.Pokud jej z nějakého důvodu nevlastníš,stáhni si ho z internetu a prostuduj.

Také netuším, co je to paměťovka. Nejspíš nějaký zásuvný paměťový modul do mozku, který je určený lidem trpících sklerózou.

Raketomet zřejmě chodí do malotřídky, včera se tu ptal na zbitky. Tak ještě mozek ve vývoji.(leda by mu zůstal z bitky)

asi to bude nejaka tabletka na zlepsenie pamatovych funkcii, nieco ako GinkoPrim.

co spolu s dotazem aspoň uvést typ telefonu? To máme začít leštit křišťálovou kouli?

Coz to, ale mohl se aspon pochlubit, jestli v telefonu ta pametova karta je nebo neni.

Mysel otevřel sem mobil, byla tam nějaká velká karta na internetu vypadala jako baterie či co pod tim je nějaka mini kartička O2 mobil Nokia jinak vymazal sem nějaký bordel a furt nic

Pokud si koupím cokoliv,tam se v první řadě zabořím do návodu,abych nevypadal jako dement.Takže,jak píše kolega - Nuda je sviňa.

To si děláš srandu? Plést si baterku a SIMku s paměťovou kartou? To je snad dneska zákaldní vzdělání, stejně jako umět číst návody pro běžné uživatele, v tom návodu to všechno určitě je.Ta "mini kartička O2" je SIM karta, na které je mimo jiné tvé telefonní číslo a díky této kartě se přihlašuješ do mobilní sítě.Ta "veliká karta" je samozřejmě baterka.Paměťvoná karta-podle typu menší či trochu větší černá "placička", bývá taktéž pod baterkou, případně někde zboku, často pod nějakou ochrannou krytkou.

Kdo sakra řekl že si to pletu? Už sem našel to místo asi jí tam fakt nemám musím si koupit...

Najednou jseš David a našels díru? To jseš frajer, bude s tebe dobrej zedník pokud tě rodiče nedaj na manažéra.

Kdyby jsi neměl IP pražskou, řekl bych že jsi brepta1 od Hradišťa

Mladej, zjevně se nudíš, takto nepíše tazatel. A když se tě někdo zeptá na typ mobilu, mělo by jsi být v součinnosti a ne psát o tom, co údajně v mobilu máš.

Teď píšeš, že máš svůj první mobil, ale vloni jsi tady řešil, jak nahrát hudbu na paměťovku do mobilu.http://www.zive.cz/poradna/jak-nahrat-hudbu-...

Dobře jsi ho našel. Dosud se nenaučil pravopis. Letos vlastně jako loni David 92.240.176.--- | 15. 5. 2013 17:10Nová složka. Kanály isi myslíte tajto tak tu tečku sem tam dal omilem