Paměťová karta z ebaye?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s koupí paměťové karty z ebaye (respektive od číňana). Karta je určena do telefonu pro úplně běžné použití. Pravděpodobně jsou všechny karty kopie těch originálních.. ale beztak to vyrábí stejná továrna.. tak má to vůbec vliv? Vyplatí se koupit levnou kartu z ebaye nebo je to jenom otázka času než se pos...e? http://www.ebay.com/itm/Micro-SD-TF-Memory-Ca...

Odpovědi na otázku

Levné karty z Ebay se nevyplatí kupovat. Osobní zkušenost.

Nějak se nemůžu dopídit k tomu "vyplatí se".

Třeba https://www.alfa.cz/product.php vs. 16,90$

nekupovat. kupil jsem 64Gb a je to 16Gb jen se tváří jako 64

64Gb karta by měla mít 8GB. Tak to máte docela štěstí.

jj fakt velké

kup si normální obyč Kingston nebo A-data v levnější eshopu typu Softcom a máš to jistější.Z Ebay ti může dorazit naprosto cokoliv - často padělky co se tváří na větší kapacitu než reálně mají, totéž s rychlostí a spolehlivostí. Já bych do toho nešel.

Žádná kopie to není a stejná továrna to fakt nevyrábí. Ceny paměti jsou globálně stejné, takže pokud cinan tvrdí, že má kartu stejných parametrů znatelně levněji, tak jednoduše lže. Karta bude mít buď nižší kapacitu nebo to bude nějaký odpadní šmejd, pomalý jak šnek.

Když vezmu, jak se paměťovky vyrábí... je to jedna z nejhorších elektronických šmejďáren.Výrobce u jedné série většinou dodrží alespoň řadič. Ale co se týká paměťových čipů, ty se liší karta od karty, i kdyby sjely z výrobní linky hned po sobě. ADATA to dříve dělalo tak, že kupovalo prostě flashky, které byly zrovna nejlevnější, a tak člověk nikdy nevěděl, co vlastně kupuje. Dneska už je to trochu jinak, tako jako to dřív dělalo ADATA, tak to dnes dělají všichni.Pokud vás to zajímá, doporučuji si k aktuálním flashkám něco najít na webu. Je to nekvalitní neštěstí, které drží po hromadě jen díky spoustě samoopravných kódů, většinou v mnoha vrstvách nad sebou.Výjimkou jsou doufám průmyslové karty, které používám do jednodeskových počítačů.

Odporúčam dx.com kupoval som tri karty a nieje s nimi žiadny problém

Vzhledem k cenám MicroSD karet, má to vůbec smysl ? I u nás seženeš 16/32/64 GB za pár šupů v podobné cenové relaci jako na ebay, + máš k tomu 2 letou záruku a jistotu reklamace.

mam zopar usb klucov a kariet z aliexpress, a vsetky funguju v pohode. Len si musis vybrat normalnu kapacitu (ja beriem do max. 8Gb), vsetky tie 128GB za par eur su len fake.