» Poradna » Mobily

Paměťová karta se nehlásí.

Dobrý den, mám problém s paměťovou kartou micro SD HC 4GB od Kingston, paměťová karta se nehlásí. Ani mi tak nejde oto abych ji mohl znovu používat jako o to abych z ní mohl dostat data.Děkuji za všechny rady.

Odpovědi na otázku

Kartu se tedy snažíte otevřít na PC nebo notebooku s patřičným adaptérem že? Problém může být jak v adaptéru, tak i v samotné kartě.

Nehlásí se kde? V telefonu, nebo v PC?

Nehlásí se v notebooku ani mobilu.

tak v mobilu nebýt je smůla, může být vadná, třeba odřené pozlátka na kontaktech nebo jsi ji v pc či ntb vytahoval bez požádání a souhlasuJen ty víš jak s ni bylo zacházeno

Mít žádaná data jen a pouze na tak nespolehlivém médiu znamená pouze to, že ta data tak důležitá nejsou.

Kartu vyhoď , kup si novou a data nahraj ze zálohy.