Pametova Karta nezobrazuje soubory

Ahoj, mám fotky které jsou nahrané na paměťové kartě, jenže když paměťovku strčím do čtečky karet tak se mi tam nezobrazí přitom fotoaparát fotky vidí.tady je vidět že paměťová karta je skoro plnáhttp://www.myscreen.cz/url/61a1cf7b923358db3ae9e... tady jsou soubory které se jenom zobrazí http://www.myscreen.cz/url/15e3e3f4d08c3445c6dc9... Zobrazení skrytých složek jednotek atd... nepomáhá Všem díky za radu.

Odpovědi na otázku

tak to skus pripojit USB kabelem a uvidis jestli se ti ti fotki nacnou nebo ne pres USB kabel

+1 nešlo, jinak máš jistě na mysli jestli se fotky načtou

pravě že to není na USB kabel ale na nějaký jiný konektor a kabel k tomu nemám ale ty fotky jsou na pamětove kartě a nejsou poškozený protože fotoaparát je normálně vidí

A ta konkretni ctecka1. s jinou kartou stejneho typu a velikosti funguje spravne?2. S touhle konkretni kartou predtim fungovala?Ono obcas byva lepsi koupit ten kabel. Ve skutecnosti to je USB, ale s trochu jinym konektorem (aby na tom vyrobce fotaku vic vydelal).

Ten foťák má 100% USB. To je maximálně nějaká zmenšená varianta Mini USB nebo Micro USB, takže jen sežeň vhodný přechodový kabel. Neznám foťák, který by neměl USB

Mám za to, že v prvním odkazu je směrodatné jen volné místo. Fotky můžou být poškozeny či smazány. Mám flash, či sd v mobilu, něco se nepovede či smažu, ale obsazené místo zůstává. Druhý odkaz jsem nezkoušel

Hodně zvláštní problém, zvlášť jestli foťák nejen vidí soubory, ale zobrazí i fotky. Zkusit jinou čtečku, pokud to nevyjde a na fotkách ti hodně záleží, udělej bitovou kopii karty (záloha je před pokusem o záchranu dat důležitá) a zkus na kartu pustit program recuva.

Také mám tento problém s kamerou SJ cam 5000+ a kamera taky soubory vidí prosím poraďte