Paměťová karta na natáčení videa

čusík, máte zkušenost s paměťovou kartou na natáčení videa?? chci jí do autokamery, ale potřebuju nějakou opravdu rychlou. Měl jsem jednu class 10, ale obraz byl stejně trhaný.

Odpovědi na otázku

Pozri si parametre kamery, ake najrychlejsie karty podporuje.Zakup taku kartu.Vyriesene.

Já právě, jestli nemáte nějakou otestovanou, mám kameru truecam a6, kde je problém, že jsou to vlastně dvě kamery a proto potřebuju něco rychlýho. Na článek kouknu

Sežeň si http://www.zive.cz/clanky/prectete-si-velke-... vím, že tam u karet testovali i použitelnost na video.