Pametova karta, misto 64gb - 32gb

Ahojte, mám takový problém. Pamětovou kartu, která měla zhruba 58GB(z 64GB),po naformátování přeskočila na 32GB a když rozkliknu kapacitu tak tam mám jenom 32GB. Nevíte čím to může být? Moc se v tom nevyznám a akorát jsem chtěl pořádně promazat data. Nastavení jsem nechal v defaultu u formátování.

Odpovědi na otázku

Tak použij jiné než defaultní formátování

zkus formátovat tímhle:http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-fo...

Díky moc, pomohlo to, netušim proč to ve windowsech nešlo...

Pretoze Microsoft.

To není MS, ale rukama...

Flashka 64GB má normálně kapacitu 59,6GiB.Ovšem 32G(i)B je opravdu málo. To vypadá, že mohl odejít nějaký paměťový chip.