Paměťová karta - heslo

Dobrý den, mám dotaz: potřebuji zjistit heslo k paměťové kartě micro SD. Karta byla v telefonu a potřeboval bych ji předělat do druhého telefonu, jenže chce to po mě heslo, které nevím. Počítač tuto kartu nenačte, tak nevím co teď.Díky moc za rady :)

Odpovědi na otázku

Tak to vypadá vrátit kartu do telefonu a vzpomenout si na heslo, jinak to vidím na formát karty.

Formát karty nepomohl, zapoměl jsem připsat

Toto dělaj originální karty ke starším Nokia mobilům a neuděláš s tím nic i když možná někdo zná řešení mě se to nepovedlo a při cenách karet se mi neoplatilo se s tím zabývat delší dobu.Známá měla starší Nokii (typ už nevím) a chtěla cca 1-2 Gb kartu s ní dát do jiného mobilu taky chtěla hesloa nešlo se s ní domluvit ani formát nepomohl.

Dobrý den, dával jsem tovární nastavení u telefonu NOKIA 500. Telefon byl bez SIM, ale zůstala v něm paměťová karta. Po obnovení byla karta zaheslovaná, předtím nikoliv. Po přečtení jedné diskuze, ať se zkouší vše možné, jsem zkusil zadat PIN. Povedlo se, i když to nechápu. Data na kartě zůstala. Snad to někomu pomůže.

A jaký bylo to heslo?