Paměti

poradí někdo jak vybrat paměti do počítače? Mám desku asus z170-a procesor I5 6600k. Na stránkách výrobce desky je seznam podporovaných pamětí, ale podle čísla ze seznamu jsem žádnou z nich u českých prodejců nenašel. Je jedno jaké paměti DDR4 koupím, nebo prostě musím najít takové které jsou v seznamu podporovaných? Díky za rady

Odpovědi na otázku

moc to všechno resis... kup si hyperx fury ddr4 ty kompatibiluji ze vsema deskama...

Mám stejnou desku a tyhle paměti:https://www.alza.cz/crucial-16gb-kit-ddr4-240... Ovšem dnes za brutálnější cenu: 3 899 kačekJá je kupoval v srpnu 2016 za cenu: 2 049 kaček

myslíš že cena pamětí půjde ještě někdy dolů třeba na takovou úroveň jaká byla před rokem?

V nejbližší době určitě ne.

Ano. Ceny byly před začátkem zdražování neudržitelně nízké a výrobci proto přeorientovali výrobní kapacity jinam. V okamžiku kdy jejich výrobci opět přeorientují výrobní linky na jejich produkci, dojde ke konkurenčnímu tlaku, naplnění skladů a výrobci budou nuceni opět slevňovat. Jakmile budou na minimu, kupuj. ☺