Pameti

Ahoj mam desku ktera podporuje max. pameti 533 mhz ddr2. Mam 2 x512 mgz.No a mam dilema jestli prikoupit jeste 1g pameti 533 mgz nebo koupit novou desku a koupit pameti 800 mgz ddr2.Je mezi nima velky rozdil 533-800mgz.Obcas hraju hry.
sestava: proc. e 2160, graf. karta x1950 pro, deska 945pl-s3

Odpovědi na otázku

Rozdíl tam je. Otázka ovšem je, zda se ti to vyplatí.

533MHz (jednotku mgz bohuzel neznam) pameti jsou dost velkou brzdou*. Nehlede na to, ze deska sama uz bude asi dost za horizontem. Samozrejme je to docela dost penez a je otazka, zda se to vyplati.

*Realny vykon pameti je podstatne horsi nez u PC3200/DDR400, ktere se tusim bezne pouzivaly uz pred trema lety...