Paměti nefungují v PC

Zdravím, nedávno jsem koupil paměti Patriot Signature Line 8GB DDR3 1333 , ale při spuštění počítač několikrát krátce pípá a monitor nic neukazuje. Když tam dám zpátky staré 2gb paměti kvr1333d3n9k2/2g, tak počítač zase funguje. Základní desku mám gigabyte ga-p41t-d3p(1.3), zdroj p400tca, grafiku MSI R7 360 OC V1 2GB, a procesor Q9650.Děkuji za odpovědi, Adam

Odpovědi na otázku

Potřebuješ Dual Rank paměťové moduly. Už jich na trhu moc není, ale jsou. ☺

Aha, poslal by jste mi nějaké paměti, které bych mohl použít? Děkuji

Jedny z mála Dual Ranked modulů ve velikosti 4GB, které se ještě prodávají:https://www.tsbohemia.cz/patriot-signature-line-4g... 99% toho, co je aktuálně na trhu, jsou Single Ranked, tedy nevhodné.

Jste si tedy 100% jistý že budou fungovat? už se mi u pár počítačů stalo že něco mělo určitě fungovat, a nefungovalo :D :DJestli ano, tak vám velmi děkuji, a koupím je :)

Ne, kompatibilita RAM není nikde zaručena. Existuje jen seznam RAM, které otestoval sám výrobce. Ten je na jeho stránkách. Ale problém je ten, že je tam jen pár kousků a dnes už z toho nejspíš neseženeš vůbec nic.

8GB jako 1x8GB? To nebude fungovat.8GB jako 2x4GB single ranked? To také nebude fungovat.