Paměti Corsair 4Gb se hlísí jako 2 Gb

Mám v desce MSI 770-G45 (MS-7599) (3 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN) 4 sloty na RAM, 1a 2 mám Kingston 2Gb a 3 a 4 Corsair 4Gb. Celková paměť mně načte pouze 8 Gb. Ty 4Gb se hlásí jako 2Gb. Nevíte v čem je problém?

Odpovědi na otázku

4Gb, to máš je 512MB moduly? Kde jsi ty vykopávky vyhrabal? 8b = 1B, 8 bitů = 1 bajt.

Nerozumím 512Mb moduly? V desce je celkem 12 Gb a hlásí se 8 tak jaké 512 Mb?

B = bajt, byteb = bit8 b (bitů) = 1 B (bajt, byte). Takže jsi koupil jen 512MB moduly (4Gb = 512MB), ošidili tě

4Gb (Gib) = 4096Mb (Mib), to je 512MB (MiB, ale ne Man in Black )

čoveče, žes nezůstal ještě v posteli a ztrácíš tady čas..??

Zakladni otazka presne oznaceni RAM aby to nebyly jak u kingstonu k2

DIMM1: Kingston 9905471-001.A01LF 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz)DIMM3: Corsair Value Select VS2GB1333D3 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 592 MHz) (7-7-7-19 @ 518 MHz) (6-6-6-16 @ 444 MHz)je tam po dvou modulech těchto typů, jen ten Corsair má mít 4GB a ne 2... jde mi o to, jestli například v biosu nelze přenastavit ? Nebo z jakého důvodu jsou ty Corsairy limitovány na polovinu kapacity.

Corsair Value Select VS2GB1333D3 >> 2 GB <<2 GB modul, takže je to Ok.

hlasi jak se ma hlasit 2GB na modul (Memory Size 2GB Kit (1 x 2GB),Single Module)https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products... otazne jestli si to neplete oznaceni trebaMY32GX3M4A1600C9vypada ze kazdy ma 32GB a je to soucast kitu a kazda ma (4 x 8GB)https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products... ®-Pro-Series-—-32GB-%284-x-8GB%29-DDR3-DRAM-1600MHz-C9-Memory-Kit/p/CMY32GX3M4A1600C9#tab-tech-specs

Gigabyte GA-H55M-S2H H55M-S2H Základní deska LGA1156 8GB support i3 i5 i7 CPU ------- v téhle desce se mně hlásí jako 4GB celkem tedy 8 GB

To je blbost, (jedine ze nekdo prelepil)tak jinak fotku pameti,+ jak se to hlasi v HWINFOhttps://www.ricksdailytips.com/wp-content/uploads/2013/0...

Jednotky jsou důležité, měl by ses je naučit, když s chceš hrát s počítači.

Běž spát ty jednotko

Nejdu, chce se mi prudit diletanty.

Rozdíl 8x je docela dost, nemáš pocit? Ano, kdyby se v počítačích nepoužívaly obě ty jednotky B - byte i b - bit, tak to nikdo neřeší, ale ono se používá obojí, takže je potřeba to rozlišovat. To vám na základě ve fyzice nevštěpovali do hlavy, že je potřeba jednotky zapisovat opravdu správně, vč. velikosti písmen? Potom byl diletant učitel. Spíš ale myslím, že jsi diletantem ty ;)

Ty Corsairy budou ve skutecnosti set 2x 2GB dohromady 4GB. Mas pak na obou modulech napsano 4GB a cekas 8. M

Teď jsem je vytáhl z jiného PC kde se paměť hlásila 8 GB

Vzhledem k tvému přístupu k exaktním věcem, jaké je např. značení jednotek, to mohlo být jakkoli. Pokud jsi ten typ sem naspal správně (jako že asi napsal správně, protože jsi to spíše odněkud zkopíroval), tak ten typ mluví jasně.