Paměť RAM

Zdravim potřeboval bych se zeptat mám desku K7S5A a mám v ní ramku 256 Mb DDR SDRAM PC 2100
(133 Mhz) a chtěl bych k ní ještě přidat 512 Mb ale nevim jaká by to měla přesně bejt a jakou by měla mít frekvenci aby to všechno dobře šlapalo Díky

Odpovědi na otázku

Tak si stáhni prográmek CPU-Z a podívej se na kartu SPD.

Tam si přečteš někdy i výrobce, ale rozhodně jakou frekvenci a jaké časování pro tvoji paměť výrobce doporučuje.

Zkus pak koupit paměť se stejnými parametry.

512 Mb DDR SDRAM PC 2100

nejlepe jeste stejnou znacku pac vim ze to nekdy nedela dobrotu....

www.hwzone.com ... Pro plné využití schopností desky by to chtělo 2 x 512MB DDR SDRAM, 133MHz.

Záleží aj od CPU. Athlon XP bude fungovať iba s DDR RAM. Duron aj s SDRAM.