» Poradna » Ostatní

Paměť c: v mobilu Nokia N97

Zdravím,

dnes jsem se pokusil aktualizovat ve sve Nokii N97 program OVI Maps a mobil vyhodil chybovou hlasku "nedostatek mista na cilovem disku c:\". Nakonec jsem to vyresil odinstalovanim starsi verze a opetovnou instalaci, ale i tak me zajimaji nasledujici informace:

- kolik mista zabira "system" ? Vsechny programy mam naistalovane ve velkokapacitni pameti, ale i tak mam na c:\ volneho jen 10 MB.
- pokud neni bezne, ze "system" zabira +- 60 MB, jak vycistit C:\ od nechtenych souboru?
- lze naistalovat program OVI Maps misto na C: do velkokapacitni pameti, a jestli ano, jak donutit instalator k tomuto kroku, protoze nikde neni tato moznost

Diky

Karel

Odpovědi na otázku

mám stejný problém, jak se odinstaluje prosím starší verze? děkuju

Taky bych uvital taky radu,dela mi to uplne to stejny...