» Poradna » Mobily

Pamäťová karta

Dobrý deň,chcem si kúpiť pamäťovú kartu do telefónu značky Lenovo Moto Z Play.Terajšia pamäťovka je skoro plná - 16GB.Viete mi odporučiť pamäťovku aspoň 32GB alebo 64GB za rozumnú cenu a aby čo najdlhšie vydržala?Pozeral som na pamäťovku Od Samsungu lenže nechápem akým je rozdiel medzi u1 a je.Dakujem

Odpovědi na otázku

Up

Ty jsi nesvéprávný, že si neumíš koupit SD kartu? Prostě vem nějakou od osvědčeného výrobce Samsung nebo SanDisk v kapacitě a rychlosti, jaké potřebuješ. A nevynucuj si odpověď žádným debilním "up"...

Třeba tuto:https://www.czc.cz/samsung-micro-sdxc-evo-pl... Mám ji v mobilu a nestěžuji si. V porovnání s nějakou noname, co jsem tam měl předtím je to blesk.