» Poradna » Programy

Pamata si este niekto hru WWF Wrestlemania?

Bola vydana okolo roku 1996. Hrac mal na vyber wrestlerov ako Yokozuna, Clown, Lex Luger, Undertaker, Bret Hart a pod.
Ak ju niekto ma, mohol by ju umiestnit docasne na nejaky server?
Diky.

Odpovědi na otázku

Mám ji,ale dal bych Ti ji nasdílet až příští týden...

OK, diky, ja sa buduci tyzden ozvem

Jo není zač, kdybych zapomněl, tak se mi ozvi na těchto stránkách.

Máš to tady, našel jsem to dřív, než jsem čekal.

Já jsem si to cucnul taky, mám ji ve verzi, kde mi po pár kolech přestal jít zvukna kartách SB 64 PCI, později SB 128 PCI ( předtím jsem měl ISA SB 64 AWE,tam to bylo OK ). Teď budu mít asi s Audigy úplnou smůlu ( u mojí verze hluchota ), ale kéž by ...To bych měl fakt perfektní den. Mým favoritem je Yokozuna a pokud si vzpomínám,ještě tam byl Bam Bam Bigelow.