» Poradna » Programy

Palirna nemuze mazat dvdcka ani cd

mam lg 4169 nebo tak nejak a nemuze proste mazat zadny cd jen palit cim to je?jnak je to uz po zaruce diky

Odpovědi na otázku

nemáš nainstalovaný Alcohol ? V jedné verzi mi to dělalo to samé

mam ho naisntalovanej myslis ze to muze byt tim?

pro začátek odeber všechny virtuální mechaniky

Zbav sa alcoholu....myslim toho programu.

oka alkohol vylevam do zachodu:o)

To nemusis, mnel sem ten samy problem. Problem je vtom ze musis pouzit specialni ovladac pro virtualni mechaniku(najdes ho na strankach vyrobce) - predpokladam ze mas NF4

Sry ze je to dvakrat :) - a doplneni jeste vyrobce základní desky